Zwiedzanie Zamku

Piękny Zamek, bardzo miłe zwiedzanie Program dla rodzin na ok 2,5 godz Dziecko (2latek) jest w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
annakisiel
Warszawa, Polska
Najwieksza historyczna atrakcja Polski.

Wróciliśmy do Malborka po kilku latach, te same wrażenia jak za pierwszym razem. Gorąco polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Pawel1979Bydgoszcz
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 337)

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Da ludzi których ciekawi historia jak najbardziej godne polecenia. Średniowieczny kolos robi wrażenie.
Od dziecka lubię zamki ale myśle ze każdy powinien raz zobaczyć. Poza tym świetni przewodnicy.

1  Dziękujemy, Ejv_lyn
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Zamek robi wrażenie, wadą są olbrzymie tłumy ludzi, bilety bez problemu dostępne są w biletomacie przy kasach.

1  Dziękujemy, dcz67
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Zamek w Malborku to zamek jak się patrzy, taki prawdziwy, ze wszystkim, co tylko można sobie wymarzyć. Jest więc wysoka wieża (wstęp na nią niestety dodatkowo płatny, no ale widok fajny), fosa, żelazna, opuszczana krata, most zwodzony, aparatura podsłuchowa, cela... Zamek sam w sobie jest przepiękny i robi ogromne wrażenie, poza tym można znaleźć tam też miejsca bardziej zielone. My zwiedzaliśmy z przewodnikiem - był to pan pełen pasji, opowiadał o zamku w sposób bardzo ciekawy. Tylko parking koło zamku za drogi, ale też nie trzeba przyjeżdżać samochodem, bo do Malborka dojeżdżają pociągi.

1  Dziękujemy, arnikaiza
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sam Zamek jest super.
Natomiast parkingi pod samym zamkiem obstawione są przez złodziejskie prywatne firmy.
Zajechaliśmy godzinę przed zamknięciem zamku, więc nie było czasu na szukanie parkingów, było już wszędzie p usto, staliśmy na oarkingu godzinę a i tak trzeba zapłacić za 3h - 30 zł. Tuż obok na ulicy parking miejski 2 zł/h.
Uważajcie na tych naciągaczy, którzy załatwili sobie dzierżawę terenu od miasta i wyłudzają pieniądze.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, Hubert J
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Oczywiście zamek z audio przewodnikiem rewelacja. Ale system sprzedaży biletów DNO... Warto rozszerzyć sprzedaż biletów on-Line i w biletomatach....

1  Dziękujemy, xgrigorij