“Nic specjalnego”

Gothic Restaurant & Cafe
Nr 1 wśród 40 Restauracje (Malbork)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie mam nic do zarzucenia ale jednocześnie nic mnie nie powaliło na kolana. Nie wiem za co te wszystkie nagrody.

Dziękujemy, danielobalski

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po opiniach spodziewałam się efektu wow . Co prawda zamówiłam tylko pomidorową która była smaczna, drugie danie schabowy z pieczonymi ziemniaczkami zupełnie zwyczajny smak i podanie . Obsługa miła.

Dziękujemy, 630agnieszkao
Zrecenzowano 3 września 2019

Po prostu przepyszne jedzenie. Po wnętrzu restauracji spodziewałbym się smacznego jedzenia, ale to co robi kucharz to jest poezja. Diabeł tkwi w szczegółach a tutaj każdy szczegół jest dopracowany. Czekadełko w postaci różnego pieczywa, masełka z gorczycą i pesto pietruszkowego. Pierogi z kaczką wyborne. Inne potrawy też przepyszne ale to co mnie zaskoczyło to naleśniki z serem. Niby zwykłe danie a chyba były to najlepsze naleśniki jakie jadłem. Tanio nie jest - ale warto. Jedzenie absolutnie adekwatne do ceny.

Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Wspaniałe menu, potrawy nie często serwowane w innych restauracjach, wszystko pyszne i pięknie podane, obsługa bardzo profesjonalna i życzliwa , podpowie i poleci dania z zamkowej kuchni. Polecamy i przy okazji następnej wizyty na pewno odwiedzimy ten niezwykły lokal.

1  Dziękujemy, AleksandraMariusz75
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Restauracja znajduje się w zamku. Dużo ludzi, ceny są nieco wyższe, więc w zasadzie zawsze można znaleźć miejsce. Jedzenie smaczne, obsługa kelnerska sprawna. Polecam :)

Dziękujemy, qinkol

Gothic Restaurant & Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Malbork, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Gothic Restaurant & Cafe? Podziel się wrażeniami!