“Fenomenalne jedzenie”

Gothic Restaurant & Cafe
Nr 1 wśród 40 Restauracje (Malbork)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019

Po prostu przepyszne jedzenie. Po wnętrzu restauracji spodziewałbym się smacznego jedzenia, ale to co robi kucharz to jest poezja. Diabeł tkwi w szczegółach a tutaj każdy szczegół jest dopracowany. Czekadełko w postaci różnego pieczywa, masełka z gorczycą i pesto pietruszkowego. Pierogi z kaczką wyborne. Inne potrawy też przepyszne ale to co mnie zaskoczyło to naleśniki z serem. Niby zwykłe danie a chyba były to najlepsze naleśniki jakie jadłem. Tanio nie jest - ale warto. Jedzenie absolutnie adekwatne do ceny.

Dziękujemy, Piotr K

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Wspaniałe menu, potrawy nie często serwowane w innych restauracjach, wszystko pyszne i pięknie podane, obsługa bardzo profesjonalna i życzliwa , podpowie i poleci dania z zamkowej kuchni. Polecamy i przy okazji następnej wizyty na pewno odwiedzimy ten niezwykły lokal.

1  Dziękujemy, AleksandraMariusz75
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Restauracja znajduje się w zamku. Dużo ludzi, ceny są nieco wyższe, więc w zasadzie zawsze można znaleźć miejsce. Jedzenie smaczne, obsługa kelnerska sprawna. Polecam :)

Dziękujemy, qinkol
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

W połowie zwiedzania zrobiliśmy sobie małą przerwę i zamówiliśmy rosół, zupę dnia (jarzynową) oraz kosz pieczywa. Pieczywo przepyszne, dodatki również, zupy smaczne i uczciwe. Atmosfera w restauracji bardzo swobodna, widać otwarcie na potrzeby gości - można zabrać kawę oraz pieczywo na wynos, a także zamówić zestaw jedzenia do pociągu!
Ceny rzeczywiście są wysokie, jednak nie można zapominać o lokalizacji, w jakiej jest restauracja. Nie poczujemy się oszukani wychodząc z obiadu.

Dziękujemy, jagoda76
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała lokalizacja dla zwiedzających zamek. Wysokiej jakości jedzenie; świetna lemoniada z czarnego bzu i ciekawe potrawy przygotowywane z lokalnych, naturalnych składników jak np. pierogi z kozim serem w sosie szafranowym.

Dziękujemy, jaroslawb1980

Gothic Restaurant & Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Malbork, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Gothic Restaurant & Cafe? Podziel się wrażeniami!