“Najlepsi w okolicy! ”
Po Lodzie? — recenzja

Po Lodzie?
Nr 2 wśród 3 Kawa i herbata (Malbork)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mega zaskoczenie, pierwszy raz w naszych okolicach wielkomiejski poziom! Lody są tak dobre, że zjadają się same. Stanowczo i zdecydowanie nasza nowa ulubiona lodziarnia

Dziękujemy, Magdalena B

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze lody jakie jedlismy, codziennie rozne smaki, rewelka , ciasta super, kawa z lodem wspaniala, bardzo mila, usmiechnieta obsluga, zal bylo wyjezdzac z Malborka. Naprawde goraca polecamy, wrocimy do “Po Lodzie?” nie jeden raz.

Dziękujemy, remski77
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Bardzo brakowało takiego miejsca w Malborku, i dla turystów i dla nas mieszkańców.
Światowo , nie boje się tego miejsca tak podsumować- światowo na 100% , i jeśli chodzi o smak i całokształt - wystrój , dziewczyny obsługujące , no poziom najwyższych lotów.
Życzę i sobie i załodze - tak trzymać
Bozena

Oryginalnie nieprzeciętnie.. Pistacje chia itd
Niebo w gębie

Dziękujemy, Iza S
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Lody bardzo smakowite,dla każdego coś miłego,dla dziecka i dorosłego.
Wielokrotnie miałam okazję skosztować tych rarytasów,zawsze smakowały przepysznie.
Bardzo polecam.Bardzo przytulnie,przyjaźnie, czyściutko,bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, mieszkanka123

Po Lodzie? — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Malbork, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Po Lodzie?? Podziel się wrażeniami!