Malbork

“Bardzo dobre jedzenie, życzliwa obsługa.”
Restauracja KAROLINKA — recenzja

Restauracja KAROLINKA
Nr 3 wśród 40 Restauracje (Malbork)

Nowoczesny wystrój, życzliwe, uśmiechnięte panie kelnerki. Po kolacji pierwszego dnia, wróciliśmy tu na obiad w drugim dniu w Malborku. Żurek świetny, bitki wołowe super, mielone bardzo dobre- kelnerka powiedziała że MIĘSO MIELĄ NA MIEJSCU PO ZAMÓWIENIU, penne że szpinakiem bardzo dobre chociaż makaron nieco rozgotowany, pstrąg z frytkami - ogromna porcja, super. Sernik świetny. Polecamy restaurację.

Dziękujemy, Marcin O

Restauracja godna polecenia świeżo smacznie i do tego szybko. Pozdrowienia dla ekipy Restauracji Karolinka.

Dziękujemy, Agnieszka H

Miła restauracja. Domowe obiady. Smacznie. Ceny przystępne. Bardzo dobry tatar muszę powiedzieć :) polecamy :)

Dziękujemy, 215januszk
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pozwiedzali, zjadłoby się. Pierwszy rzut oka i już mi się podoba - jasno, w miarę monochromatycznie, bez zbędnych ozdób, czyli tak jak lubię. Zostaliśmy bardzo szybko obsłużeni, na jedzenie też nie trzeba było długo czekać. Panie kelnerki bardzo uprzejme, widać, że przez cały czas mają oko na to co się dzieje na sali. Ceny nie zwalają z nóg, jedynie napoje drogie jak wszędzie w Polsce. Ilość jedzenia jak dla mnie optymalna: najedzona całkowicie (deser nie wejdzie), choć na rosłym mężczyźnie ta ilość nie musi robić takiego wrażenia A jak smak? Wzięłam mielone z ziemniakami i surówkami. Pierwsze wrażenie - ależ dali cebuli. Ja akurat bardzo lubię, ale komuś mogłoby nie odpowiadać. Mielone nie wyglądają pięknie, to fakt, ale obiad przywodzi na myśl jedzenie w niedzielę u babci albo na małej stołówce szkolnej w podstawówce - pycha. Najbardziej smakowały mi o dziwo surówki i jeśli jeszcze kiedyś przywieje mnie w tę strony, wrócę dla modrej kapusty, która podbiła moje serce. Chłopak wziął dewoluja z frytkami i buraczkami - smakowało. Polecam to miejsce na obiad jak domowy.

1  Dziękujemy, glodomorra
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam jedzenie pyszne, świeże, obsluga bardzo miła, kelnerki bardzo wesołe pomocne i przyjazne. Ceny nie wysokie

1  Dziękujemy, 615onao

Restauracja KAROLINKA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Malbork, Pomorskie
Malbork, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja KAROLINKA? Podziel się wrażeniami!