Malbork

“:(”

Restauracja Pizzeria Awocado
Nr 15 wśród 40 Restauracje (Malbork)

Stosunkowo zbyt długi czas oczekiwania - 55min - na dwa burgery przy zajętych trzech stolikach. Burgery zalane sosem majonezowym i ketchupem (według karty - sosem bbq), smaku boczniaka nie mogę ocenić, gdyż zupełnie przez sosy nie było go czuć. Bułka sucha i twarda, miejscami zbyt przypalona.

Dziękujemy, celfik

Zrecenzowano 14 września 2019

Bardzo fajne miejsce, ustronne i sympatyczne. Burger wege jest ciekawą opcją, płacki z gulaszem bardzo dobre ale 3 szt to za mało 4 by były idealne

Dziękujemy, 88Pewniak88
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Dramat!
3 stoliki na sali, a czas oczekiwania na 2 burgery 55 minut!
Co do burgera: bułka stara, sucha i czerstwa. Sos bbq okazał się być obrzydliwym ketchupem, który po pierwszym gryzie zalał wszystko dookoła(Chyba lany piętrowo) wraz z majonezem który miał być sosem majonezowym.
Mięso, smakowało jak spalony(miało być średnio wysmażone)kapeć wieprzowy. Reszta to plaster pomidora, 3 kawałki sałaty i ogórek.
Kelner upierał się, że to wołowina, bo takie mięso zamawiali, więc nie pytałem co robi ketchup zamiast sosu bbq i wyszedłem.

1  Dziękujemy, LoganvanS
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne sałatki, pierogi rozpływające się w ustach, pizza super.klimatyczne miejsce, polecam na wyjście dla rodziny jak i ze znajomymi

Dziękujemy, Ania G
Zrecenzowano 6 maja 2019

Dużo ludzi, ale to na plus. Najwyraźniej dobrze karmią. Pizza giros ok! Placki ziemniaczane po zbójnicku, dziwnie podane sos w oddzielnym naczyniu 3 małe okrągłe placuszki. Trochę mało. Surówka ok! W związku z ilości klientów czas oczekiwania długi, ale i tak krócej niż zapowiadała Pani kelnerka. Obsługa kelnerska młoda, trochę zakręcona, zapomniano o napojach do Naszych dań, ale każdemu może się zdarzyć. Ogólnie ok, wrażenie dobre.

Dziękujemy, dorota_krzysztof

Restauracja Pizzeria Awocado — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Malbork, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pizzeria Awocado? Podziel się wrażeniami!