“Nie polecam ”
Pychotka — recenzja

Pychotka
Nr 10 wśród 40 Restauracje (Malbork)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety bardzo się zawiodłam. Pierogi w porze obiadowej odgrzewane :( śmietany za którą trzeba dopłacić 3 zł dosowanie kapeczka.

Dziękujemy, kamilaw633
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bogusia l, Właściciel, PychotkaOdpowiedź udzielona 4 września 2019

dziękujemy za opinie ale przykro jest czytać nieprawdę. Droga Pani u nas nigdy nie było nie ma i nie będzie odgrzewanych pierogów. Pierogi lepione są na świeżo dopiero jak kelnerka poda zamówienie od gości my je lepimy i gotujemy, a co za tym idzie każdy dostaje świeże ugotowane pierogi. Co do śmietany w każdym lokalu za dodatkową porcje okrasy się płaci. Jeżeli Pani myślała że dostanie cały pojemnik śmietany to nam przykro dajemy tyle samo co w innych lokalach.

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo smaczne domowe pierogi w przystepnej cenie . Blisko zamku w sam raz na obiad po zwiedzaniu
Polecamy

1  Dziękujemy, Ansachar
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Może i tanio, może i dużo ale pierogi nie powalają. Ruskie to głównie ziemniaki, słabo doprawione. Polane słabo przesmażoną cebulką. Lepsze były te z pieczarkami i fetą. Zjedliśmy ale nie wrócimy tu.

Dziękujemy, Ela D
Zrecenzowano 3 lipca 2019

W Pychotce można zjeść pierogi i tylko/aż pierogi. 10 rodzajów i wszystkie pyszne. Ciasto pierogowe mięciutkie, a farsz bardzo dobrze przyprawiony. Można zamówić mix wszystkich, do czego zachęcam, bo warto spróbować każdego :)

Dziękujemy, iza p
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Świetna bo zdrowsza i bardziej kameralna alternatywa dla pobliskiego McDonalnda. Jedzenie przepyszne, porcje spore; stoliki są i w środku lokalu i na zewnątrz. Brakuje może miejsca przeznaczonego dla dzieci. Restauracja śmiało może zmienić nazwę na przepychotka .

1  Dziękujemy, Darek_Bywalec

Pychotka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pychotka? Podziel się wrażeniami!