Zrecenzowano: 25 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Wynajęliśmy domek i było super. Jak było chłodno (wizyta we wrześniu) to włączali ogrzewanie. Najważniejsze ze w razie deszczu dzieciaki maja zadaszony małpi gaj- trampolina, kulki, zjeżdżalnia oraz przeszkody. A na placu pełno samochodzików dla dzieci oraz duża piaskownica. Teren utrzymany super.

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, karka79
Zrecenzowano: 3 września 2015

Wynajęliśmy pokój z maleńkim aneksem oraz łazienką. Mieliśmy pecha bo okna naszego pokoju wychodziły wprost na ruchliwą główną ulicę Łeby i było to niestety dość uciążliwe zwłaszcza w nocy. Przygotowywać posiłki można w kuchni na parterze bardzo dobrze wyposażonej. Byliśmy tylko nieco zaskoczeni zapisem, że nie można w niej przygotowywać pełnych obiadów (?). Nie otrzymaliśmy także ręczników. Ponadto miejsce bardzo fajnie urządzone, zwłaszcza pod kątem dzieci - duża przestrzeń do zabawy dla maluchów na terenie obiektu, plaża dla dzieci, mnóstwo jeździków i "kulki". Dodatkowo dla wypoczywających leżaki, bardzo ładne miejsce do grillowania i urządzania biesiad, ławki, krzesła, stoliki. Ciekawą opcją wydają się domki do wynajęcia, każdy z kompletem mebli tarasowych. Duży parking do dyspozycji gości. Dużym plusem jest meleks kursujący za darmo z terenu DW na plażę w dogodnych godzinach. Miłym gestem jest możliwość przygotowania sobie kawy/herbaty w recepcji oraz serwowane dwa razy na dzień ciasto. Dość czysto, choć za łóżkiem i gdzieniegdzie w kątach pajęczyny i kurz. Generalnie polecam zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.

Termin pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, Aga I