Łeba
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Wow! Pozytywnie jestem zaskoczona tym miejscem. Po pierwsze cena do jakości. Cena za nocleg jest nieporównywalna do standardu, byłam w tylu miejscach, gdzie zapłaciłam więcej za gorsze warunki.
Pokoje czyste, wyremontowane.
Pyszne śniadania, smaczne obiadokolacje, na miejscu masa atrakcji dla dzieci, co jest ogromnym plusem. Miejsca parkingowe na terenie obiektu, dobrze wyposażone pokoje, a na recepcji można uzyskać dodatkowy potrzebny sprzęt. Piękne ogrody i miejsce do wypoczynku dla osoby w każdym wieku, blisko centrum i morza.
Polecam serdecznie i będziemy tu wracać całą rodzinką.

Dziękujemy, SylwiaWojcik
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Ośrodek nie zasługuje na 3 gwiazdki. W pokojach brak podstawowego wyposażenia ( ręczników, mydła). Z zewnątrz ośrodek zadbany, wewnątrz katastrofa. Pomimo kilkukrotnych próśb i zostawiania klucza na recepcji w celu posprzątania pokoju ( zgodnie z poleceniami obsługi) przez cały 14 dniowy pobyt pokój nie był sprzątany!!! Jeden raz pani sprzątająca przejechała środek mopem, pozostawiając tony piasku i brudną łazienkę. Na stołówce obsługa jest lepsza, ale jedzenie przeciętne, nam nie smakowało. Niestety jesteśmy bardzo rozczarowani pobytem i na pewno nie polecamy tego ośrodka.

Dziękujemy, akjbedzin
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Star jest doskonale przystosowany do pobytu z dziecmi: fantastyczny plac zabaw, zjazd tyrolski,animacje,sala zabaw. Dzieci swietnie sie bawia. Zarowno pobyt w pokoju jak i domku komfortowy. Wszystko czyste i niezuzyte. Jedzenie bardzo roznorodne i smaczne. Do plazy 10-15 minut. jedyny minus to niezabezpieczona uszkodzona lampka nocna przez co syna porazil prad. Mimo to polecam pobyt.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, FSKM
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ośrodek jest położony z dala od centrum miasta,ale blisko plaży. Wyżywienie 2 razy dziennie w formie bufetu szwedzkiego. Urozmaicone posiłki. Dwa place zabaw dla dzieci,w tym jeden z piaskiem. Koty tenisowy, siatkówka plażowa. Sala zabaw dla dzieci z animatorami. Pokoje czyste. Wyposażenie całkiem nowe. TV, mini lodówka, suszarka do włosów. Bocianie gniazdo na terenie obiektu.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Dominika B
Zrecenzowano: 10 maja 2018

Ośrodek ma wszystko czego potrzeba do spędzenia wolnego czasu w rodzinnym gronie i nie tylko. Jest idealny na wyjazd z dziećmi, ponieważ jest dla nich wiele atrakcji i bardzo dobrze utrzymywany plac zabaw z dobrej jakości piaskiem, obok mini boisko do piłki z naturalną (co rzadko ostatnio się zdarza) trawą. Jedzenie rewelacyjne, urozmaicone i bardzo dobrej jakości. Polecam! Do morza około 300-400 m. Byliśmy w majówkę już po raz drugi z rzędu i za rok chyba też wybierzemy ten ośrodek.

Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa