“Poezja smaku”
Zakątek Klary — recenzja

Zakątek Klary
Nr 1 wśród 1 Desery (Łeba)

Jeśli chcecie spróbować ciast innych niż wszędzie, jeśli chcecie napić się smacznej kawy, jeśli chcecie zjeść przepyszne lody to jest to właściwe miejsce. Nie jestem fanem lodów czy deserów lodowych ale w Klarze są one wyśmienite. Ciasta zaskakują swoim niecodziennym wspaniałym smakiem. Do tego wszystko jest w taki sposób przygotowane, że daje radość z samego patrzenia. Ceny nie są najatrakcyjniejsze ale naprawdę warto się skusić.

Dziękujemy, grzegorz_1311

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce przepiękne, bardzo klimatyczne. Desery kuszące oczy i rozbudzające podniebienie. Obsługa super.

Dziękujemy, MaAnZoMa
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super smacznie i klimatycznie :-) desery obłędne z dużą ilością owoców, ciasta same mówią- zjedz mnie :-)

Dziękujemy, SzymonJan
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kawa pyszna, aromatyczna i ma smak. Ciasto tort beżowy z mascarpone i truskawkami przepyszny. Polecam smakoszom kawy i dobrego ciasta.

Dziękujemy, RomanF141
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce nad kanałem,gdzie można wypić smaczną kawę,zjeść deser,lody;ciasto
Gofry pyszne , śmietanka prawdziwa i nie taka słodka dla mnie bomba .Uwielbiam tą kawiarnię

Dziękujemy, 142dominikak

Zakątek Klary — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Zakątek Klary? Podziel się wrażeniami!