“Średnio na Jeża”
Bar Tango — recenzja

Bar Tango
Nr 53 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Lokal sam w sobie 4/5. Po złożeniu zamówienia siedząc na dworze kelnerka przynosi napoje i sztućce. Ze względu na zamówienie patrzę na moją kobietę i pytam z jakiej racji są 3 widelce i 3 noże. Usłyszałem że "może się pomyliła ". Po chwili dostaje tatara. Czekam 2 minuty bo może Pani kelnerka nie jest aż tak przeszkolena żeby wziąć dwie przystawki na raz. W końcu wstaje ide do środka, pomijając fakt że dziewczyna aktualnie urządzała sobie bufet podchodzę i mówię, ,,przepraszam do stolika na ZEWNĄTRZ były zamawiane dwa tatry a ona patrząc mi w oczy i rzując swój obiad czy tam kolacje odpowiada "nie proszę pana. Jeden był zamawiany..." powiem tak. Czasem bywa tak że kelnerka czegoś nie zanotuje. Okej to tylko człowiek. Aczkolwiek też pracuje w gastronomii i jeżeli ma miejsce taka sytuacja to nie kłócę się z gościem tylko przepraszam i domawiam to o czym zapomniałem. Kelnerka próbowała wyciągnąć jakieś refleksje bo po przyniesienu tatara przepraszała tłumacząc żenie słyszała. Z drugiej strony skoro nie słyszała to niech nie mówi że tatar był zamówiony tylko raz. Ogólnie jedzenie smaczne. Duże porcje. Ale daje 2 za obsługę. Ja rozumiem że to jest kurort nadmorski ale pracują tam bardzo młode dziewczyny które nie mają pojęcia o obsłudze gości, pomijając fakt że w/w "kelnerki" podając danie stawiają tacę na stole. ... Kolejny minus za brak płatności kartą. To nie jest sklepik z pamiątkami tylko restauracja. W trakcie "posiedzenia" trzeba było wyjść z lokalu i szukać bankomatu. . Z mojej strony to tyle. Radziłbym szefowej bo z tego co mi wiadomo to takowa t jest, aby przeprowadziła jakieś fachowe szkolenie dla kelnerek by w trakcie głupiego spożywania posiłku interesowały się gośćmi i chociażby zapytały czy wszytko smakuje i czy coś jeszcze podać. ..

1  Dziękujemy, Sawicki75

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Polecam. Dla Panów przede wszystkim golonka. Mino że spora do końca zjedzona z apetytem. Ceny porównywalne.

2  Dziękujemy, Katarzyna A
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Według rachunku otrzymałem 400g ryby, a było jej tyle co kot napłakał. Nie wiem czy była połowa z tego. Chyba że ważone z lodem. Ceny ogólnie wysokie a jedzenie niezbyt smaczne w porównaniu do innych restauracji w Łebie. W ciągu całego pobytu było to mój najgorszy obiad. Byłem raz i na pewno nie wrócę.

Dziękujemy, Szolik
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Menu wydaje się być fantastyczne,bogata oferta dań,ale czy warto? Obsługa-młode dziewczyny,które nie mają pojęcia jak sie zachować. Wspólne żarty i pogadanki ok ale nie na oczach całej restauracji i klientów. Dania bez szału,ceny w miare.

Dziękujemy, livxxy7
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Polecam każdemu, kto lubi świetnie zjeść.
Jedzenie różnorodne, świeże, pyszne.
Obsługa wzorowa. Super ceny.
Po odwiedzeniu wielu restauracji w Łebie oceniam Tango jako najlepszą!!!
Polecam :)
Magda z Warszawy :)

1  Dziękujemy, Fuksio

Bar Tango — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Tango? Podziel się wrażeniami!