“Przepyszne dania !”
HonoTu — recenzja

HonoTu
Nr 14 wśród 75 Restauracje (Łeba)

Byłyśmy w Łebie dwa tygodnie w drugiej połowie sierpnia . W internecie trafiłyśmy na stronę i opinię o restauracji Hono Tu, sprawdziłyśmy i jesteśmy zachwycone potrawami, sposobem podania no i oczywiście smakiem. Moim ulubionym daniem był dorsz z ryżem i sosem z podgrzybkami, halibut i frytki domowe. To będzie nasza jedyna, ulubiona restauracja na wczasach za rok. Pozdrawiamy i do zobaczenia. Rodzinka z Tczewa.

Dziękujemy, Izabela R

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szeroka plaża, czysta-chyba sprzątana codziennie, gastronomia pod ręką, kawa, piwo drink, sporo wejść na plażę

Dziękujemy, Tomek G
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla mnie restauracja nr 1 w Łebie. Widać, że kucharz ma swój własny styl i dobry smak, który wyróżnia się na tle innych restauracji, gdzie dania są wysoce przecietne. Obsługa pomocna i miła, dania serwowane sa bardzo sprawnie. Duzy plus za lane piwo Paulaner.

Dziękujemy, 107saran
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rosół na 3 mięsach całkiem dobry ale marchewki kucharz nie żałował. Porcja ogromna. Żeberka z pieczonymi ziemniakami doskonale i za to Full punktów. Kotlet schabowy dobry trochę tłuszczem nasiąkniety. Brakowało chrupiącej panierki. Kapusta zasmażana bardzo dobra. Obsługa miła.

Dziękujemy, RomanF141
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Za bezę z owocami i latta machiato zapłaciłam 27 zł. Rozumiem, że knajpa jest w samym centrum ale cena trochę wysoka. Na plus jest to, że ciastko było duże.
Drugi raz raczej nie odwiedzę, znalazłam inną cukiernię z wybornym menu.

Dziękujemy, Gabriela24032018

HonoTu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w HonoTu? Podziel się wrażeniami!