“Kucharz ma wyczucie smaku”
HonoTu — recenzja

HonoTu
Nr 14 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla mnie restauracja nr 1 w Łebie. Widać, że kucharz ma swój własny styl i dobry smak, który wyróżnia się na tle innych restauracji, gdzie dania są wysoce przecietne. Obsługa pomocna i miła, dania serwowane sa bardzo sprawnie. Duzy plus za lane piwo Paulaner.

Dziękujemy, 107saran

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rosół na 3 mięsach całkiem dobry ale marchewki kucharz nie żałował. Porcja ogromna. Żeberka z pieczonymi ziemniakami doskonale i za to Full punktów. Kotlet schabowy dobry trochę tłuszczem nasiąkniety. Brakowało chrupiącej panierki. Kapusta zasmażana bardzo dobra. Obsługa miła.

Dziękujemy, RomanF141
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Za bezę z owocami i latta machiato zapłaciłam 27 zł. Rozumiem, że knajpa jest w samym centrum ale cena trochę wysoka. Na plus jest to, że ciastko było duże.
Drugi raz raczej nie odwiedzę, znalazłam inną cukiernię z wybornym menu.

Dziękujemy, Gabriela24032018
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Polecam z czystym sumieniem. Dania przepyszne czas oczekiwania nie długi mimo sporego obłozenia. Stosunek ceny do jakości i ilości bardzo dobry. Jednego dnia jedliśmy obiad a drugiego pizze i obie wizyty zaliczamy do udanych no i obsługa na bardzo dobrym poziomie polecam szczerze

Dziękujemy, Konrad998
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

HonoTu odwiedziłam 2 razy - w listopadzie i lipcu. Obsługa ok, często nie ma wolnych miejsc takie obłożenie. Pierogi, żurek w chlebie i pizza na 5. Polecam bardzo :)

Dziękujemy, Marta K

HonoTu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w HonoTu? Podziel się wrażeniami!