Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Wczoraj wróciliśmy z Kaczych Stawów , byliśmy tam po raz piąty z wnukami. Było super , ośrodek przystosowany dla rodzin z dziećmi
-place zabaw
-basen
-mini zoo
-rowery
-super Klub Myszki Miki
różnorodne animacje dla dzieci i nie tylko
Jedzenie było bardzo dobre każdy mógł wybrać coś dla siebie
do wyboru dwie zupy, mięsko , ryby , pierogi.
Ciasta własnego wypieku
teren bezpieczny i czysty- zieleń zadbana.
Obsługa bardzo sympatyczna i miła w przyszłym roku znów przyjedziemy
Do zobaczenia
polecam ten ośrodek

Dziękujemy, Izabela W
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

W Kaczych Stawach byłem z żoną w hotelu. Byliśmy zachwyceni przede wszystkim otoczeniem. Hotel bardzo wygodny, pięknie położony. W pokojach wyjątkowo czysto. Świadczona jakość usług na wysokim poziomie. Personel miły i kompetentny. Posiłki bardzo dobre, urozmaicone i estetycznie podane. Dużym udogodnieniem było zapewnienie autobusu do Łeby (miasto i plaża). Największą zaletą był basen i sauna w hotelu oraz basen zewnętrzny.

Dziękujemy, Henryk W
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kacze stawy odwiedziliśmy w sierpniu w 3 osoby dorosłe i dwójkę dzieci: 5 lat i 9 miesięcy. Turnus od ndz do ndz. Ośrodek znajduje się Nowecinie pod Łeba. Nie ma w okolicy żadnych sklepów restauracji itp Można skorzystać z autobusu miejskiego który dla gości hotelu jest bezpłatny. Można nim do centrum Łeby albo na plaze łatwo dojechać.

Zarezerwowalismy domek classic nr 60. Domki są przyzwoitej wielkości jednak czystosc pozostawia wiele do zyczenia. Trzeba sobie samemu pościel ubrać na start. Posprzątać też w naszym przypadku. Podłoga była brudna pełno piasku i pelno sierści psa. Poprosiliśmy o ponowne umycie podłogi i poodkurzanie co zostało zrobione następnego dnia.Tutaj trzeba zaznaczyć że w przypadku jakichkolwiek problemów w domku trzeba swoj wlasny czas zainwestować gdyż obsługa hotelu nie wchodzi do domków w czasie nieobecności gości. Oprócz brudnego pokoju dostalimy zepsuta lodówke. Najpierw trzeba bylo udowodnić obsłudze że ta lodówka rzeczywiście nie działa. Sugerowano nam że ja źle od początku ustawiliśmy (??) Lodówka w każdym ustawieniu zamrazala wszystko. Po wielu wizytach konserwatora na moją prośbę lodówka została wymieniona. Obsługa skomentował( zamiast przeprosić za niedogodnoaci) że nasza zepsuta lodówka pójdzie do pokoju innych gości! Myślę że w obecnych czasach podejście do klienta należałoby zmienić.

Ośrodek posiada wiele placów zabaw. Fajny basen ze zjeżdżalniami. Woda ma 25 stopni co dzieciom nie przeszkadza. Nie jest lodowata ale jest zimna i nie pływa się przyjemnie. Podgrzewana woda w basenach ma zwykle 28 stopni.

Klubik. Korzystaliśmy kilka razy. Pozytywnie. Duzo zabawek. Panie bardzo miłe
Organizowane są zajęcia dla dzieci. Tutaj mała uwaga przy malowanie twarzy w klubiku dziecko stało w kolejce ok 1.5h. W tak długim oczekiwaniu na swoją kolej należało dzieciom jakieś zajęcie znalesc a nie kazać stać w jednym miejscu przez tak długi czas.
Autobus czekoladowy świetny pomysł. Córka byla bardzo zadowolona. Polecam.
Klubik jest nieczynny w soboty. W przypadku sobotniego deszczu dzieci nie mają co robić.
Na stronie Kaczych Stawów nie ma zadnej informacji odnoście zamykanie klubiku. W sobotę przez pół dnia nie było prądu w większości domków.

Korzystałam z masazu w budynku hotelowym. Rewelacja. Bardzo polecam. Super jakość i bardzo elastyczne terminy. Jedyne co to wewnątrzny hotelowy basen jest zaraz obok także w czasie masażu slychac co się dzieje na basenie co mi osobiście nie przeszkadzalo.

Jedzenie jest slabe. Jest go dużo i zawsze dokładane jednak kiepskiej jakości np mrożone warzywa, jedzenie z poprzedniego dnia (pierogi z kapustą i grzybami serwowane w pt i SB)dużo macznych dan:pierogi, pyzy ( które smakuje jak mrożonki). Bardzo mała różnorodność dan np przez cały tydzień są albo ziemniaki albo kasza. Raz był ryż. O makaronie nie słyszano chyba że do zupy.
Na standardzie jest wynoszenie jedzenia ze stolowki. Część rodziców czestuje się zupka dla dzieci w porze lunchu.

Na stołówce jest nieprzyjemnie. Przez większość czasu gdy są serwowane posiłki są duże kolejki i jest ciasno. Stoły są brudne. Przychodzac koło 16.30 lub na sam koniec można liczyć na czysty stolik. W przeciwnym przypadku liczy się że porzednicy wyniosą swoje talarze plus serwetka zetrą po sobie stół! Krzesełka dla dzieci są zawsze brudne.

Na koniec trzeba koniecznie wspomniec komary. Jest ich nawał i są wszędzie i o każdej porze dnia. Jeździmy po Polsce całe wakacje tego roku i pierwszy raz komary się trafiły. Już w pierwszy dzień zaopatrzyliśmy się we wtyczki do kontaktu spraye itp Niestety niewiele to pomaga. My na pewno z tego względu byśmy już nie wrócili.

Podsumowując nie polacam przez nędzne jedzenie, czystość domków i komary.

Dziękujemy, A2736WLmartinm
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Zimna woda w basenie - podobno miała być podgrzewana.
Zbyt wysoka cena za pobyt jak na oferowane warunki.

Ciepła woda byla przez 2 minuty potem leciala letnia. Przez cały okres jaki tam byłam.

Rowery płatne gdzie dla mnie to chory system tyle pieniędzy się płaci za pobyt i Jeszcze dodatkowo trzeba ponosić koszta

To był pierwszy i ostatni raz w tym ośrodku chyba, że właściciel zrozumie, że klient nie jest tylko od płacenia.

Dziękujemy, Dorota M
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

MINUS:

1. Nie można płacić kartą w każdym miejscu w ośrodku, jak to sugerowane jest na stronie ośrodka. W drink barze (znajdującym się na terenie ośrodka) płacimy tylko gotówką.
2. Ciasna, duszna, nieklimatyzowana stołówka. Aby coś zjeść z bumarów trzeba odstać swoje w niekrótkiej kolejce (szczególnie uciążliwe przy duchocie na zewnątrz).
3. Bardzo przeciętne i niezbyt wysokiej jakości jedzenie (twarde i niedogotowane warzywa były niestety standardem, jak również niedogotowane / niedopieczone mięso). Brak rozbudowanego menu ukierunkowanego tylko i wyłącznie na dzieci.
3. Brak stałego zaplecza ratowniczego - ratownik "na dochodne", pracujący tylko w określonych godzinach.
4. Zimna woda w basenie - podobno miała być podgrzewana.
5. Dziwne i przeszkadzające w odpoczynku odgłosy dochodzące w nocy z terenu basenu / stawu.
6. Niskich parametrów Wifi - w wynajmowanym domku bardzo często nie można było z niego korzystać.
7. Zbyt wysoka cena za pobyt jak na oferowane warunki.

Wskazówka dotycząca pokoi: Trudno jest mi polecić cokolwiek jesli chodzi o ten ośrodek "wypoczynkowy".
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, mat_mcmat