Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Świetna lokalizacja, duże pokoje, czysto. Mieliśmy pokój z fajnym widokiem na camping las, cicho spokojnie. Dobre jedzenie. Blisko plaży. Obsługa mila, pomocna. Fajny basen jest dużym plusem gdy nie można kapać się w Bałtyku.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Barbara151515
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Hotel blisko plaży, spacerkiem 5 min, lokalizacja na uboczu - cisza i spokój.
Pokój duży, wystrój pokoju i łazienki trochę przestarzały, ale czysto i schludnie. W pokoju gorąco, problem z wietrzeniem gdyż okna i drzwi były na ogólnodostępny taras. Brak klimatyzacji.

W trakcie pobytu awaria - przeciekający sufit od deszczu - bez problemu pokój zmieniono na inny. Obsługa bardzo miła.
Śniadania i obiadokolacje bardzo dobre, każdy coś znajdzie dla siebie.
W hotelu znajduje się sala zabaw oraz basen, dla dzieci mniejszy basenik - woda dla maluchów jednak zbyt chłodna.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wysoka temperatura w pokoju na piętrze nad basenem. Pokój od strony ulicy trochę hałaśliwy.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, aannggeellaa89
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka dni naprawdę bardzo udanych. Hotel na dobrym poziomie. Jest kilka uwag ale na pewno można polecić to miejsce.
Świetna kuchnia !!!!, dobre, bliskie plaży -położenie, hotel na uboczu od miejskiego zgiełku, niezły basen, kompleks saun i spa... Wszystko, czego potrzeba, żeby dobrze wypocząć.
Jeśli pogoda będzie łaskawa, to idealne miejsce na urlop.
Z mankamentów - brak klimatyzacji w pokojach, trzeba wietrzyć przez otwarcie drzwi i balkonu, basen czynny dopiero od 9.00 i tylko do 21.00.
Ideałem byłyby godz. 7.00-22.00
Nie można jednak mieć wszystkiego! Polecam i wrócę.

Dziękujemy, EwaR752
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Hotel definitywnie lata świetności ma dawno za sobą. Pokoje poprawne ale materac to coś niebywale niewygodnego. W łazience okropny zapach. W hotelu nie można kupić alkoholu. Wybraliśmy ten hotel m.in. Z uwagi na pozytywne opinie o jedzeniu. Ale nie wiem czy coś aktualnie wydarzyło się z kuchnią w trakcie naszego pobytu ale śniadania były monotonne codziennie to samo. ..obiadokolacje bardzo bardzo przeciętne. Spa też pozostawiam pod slznakiem zapytania kosmetyczka nawet nie dysponowała próbnikiem lakierów hybrydowych. Naprawdę fajny basen duży głęboki. Ale strefa saun woła o remont baterie w strasznym stanie. Nie za tą cenę !!!!!!

Dziękujemy, justa1988
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Hotel świetnie położony do plaży "rzut beretem" dosłownie 5 minut laskiem -wydmami. Jednocześnie hotel położony w zacisznym miejscu...poza strefą deptaku ze straganami restauracjami grami i innymi gadżetami ( ale dla zwolenników tego typu atrakcji w linii prostej do 5 -8 minut spacerkiem) Pokoje przestronne czyste chyba duża większość z balkonami. Obsługa kompetentna uśmiechnięta pomocna.
Restauracja z fajnym klimatem jedzenie przepyszne i bardzo urozmaicone zarówno śniadania jak i obiadokolacje. Basen całkiem ok i strefa saun również.
Warto się zatrzymać w tym hotelu przy okazji wizyty w Łebie. Polecamy:)

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Anna T