Zrecenzowano 28 lutego 2018

Polecam ten hotel na rodzinny wypoczynek. Obsługa ok, świetny basen i sauny. Dobra lokalizacja - do plaży 5 min drogi pieszo. Smaczne i zróżnicowane jedzenie. Hotel urządza warsztaty dal dzieci - gotowanie, zajęcia na basenie itp. Spędziliśmy pierwszy raz ferie zimowe nad morzem i nie żałujemy!

• Data pobytu: luty 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, lukazo83
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł D, Kierownik ds. PR, Leba Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 19 marca 2018

Szanowny Panie.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie oceny naszego hotelu. Pana ocena jest dla nas bardzo ważna, gdyż to właśnie dzięki opiniom naszych gości nieustannie podnosimy standard naszego hotelu. Cieszymy się, że nasz Kompleks Basenowy, lokalizacja, a także dania serwowane przez Szefa Kuchni i jego wykwalifikowanych kucharzy Restauracji Kapitańskiej zdobyły Pana uznanie, a pobyt w naszym hotelu należał do udanych. Szczególnie cieszy nas fakt docenienia nas jako miejsca przyjaznego rodzinie, gdyż jako partner akcji HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE IX Edycji 2016/2017, otrzymaliśmy ocenę 95% punktów i 5 słoneczek.

Zrecenzowano 25 lutego 2018

Byłam z mężem w ramach walentynek 2018 ;-) jedzenie bardzo smaczne :-) , obsługa bardzo miła. :-) bardzo blisko morza polecam :-) pokoje czyste i ładne :-) ogólnie z wyjazdu jesteśmy z mężem zadowoleni i polecamy :-)

• Data pobytu: luty 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, zabka857
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł D, Kierownik ds. PR, Leba Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 28 lutego 2018

Szanowna Pani.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie oceny naszego hotelu. Wszystkie opinie naszych gości są dla nas bardzo istotne, gdyż to właśnie dzięki nim stale się rozwijamy. Docenienie przez Panią naszego personelu, lokalizacji, czystości pokoi, a także dań serwowanych przez Szefa Kuchni oraz jego wykwalifikowanych kucharzy Restauracji Kapitańskiej sprawiło nam ogromną radość.

Zrecenzowano 25 lutego 2018

Pobyt w hotelu uważam za udany. Jedzenie bardzo dobre i przyjemnie urządzona restauracja Kapitańska. Pokój trochę ciasny jak na wyjazd z dwóją dzieci. Ściany pokoi bardzo cienkie, słychać głośniejsze rozmowy. Basen i sauny duże, Na poprawę zasługuje strefa zabaw dla dzieci. Hotel położony w fajnym miejscu w ciszy i blisko lasu.

• Data pobytu: luty 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Anna W

Szanowna Pani.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie oceny naszego hotelu. Wszystkie opinie naszych gości są dla nas bardzo istotne, gdyż to właśnie dzięki nim stale się rozwijamy. Docenienie przez Panią naszego Kompleksu basenowego i Kompleksu saun, lokalizacji, a także dań serwowanych przez Szefa Kuchni oraz jego wykwalifikowanych kucharzy Restauracji Kapitańskiej sprawiło nam ogromną radość. Za wszelkie niedogodności przepraszamy i jednocześnie możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby bezzwłocznie je naprawić. Pragniemy także poinformować, że nasza hotelowa recepcja na podstawie zgłoszonych przez gości uwag jest w stanie zareagować i pomóc Państwu na miejscu na bieżąco.

Zrecenzowano 23 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Po kilkudniowym pobycie w ferie zimowe z dzieckiem stwierdzam, że sam hotel czysty, przestronny tak jak i pokoje którym nie można nic zarzucić. Ale... dla dzieci atrakcji nie za dużo co przy kilkudniowym pobycie się po prostu nudzi. Sala zabaw mimo że duża to mało zagospodarowana. Basen... nie ma woow by zająć czymś dziecko. SPA funkcjonuje bardzo dobrze.. miła , kompetentna obsługa. Lokalizacja fajna.. blisko morza i jeziora w zacisznej okolicy. Restauracja w ferie serwowała w ferie codziennie inne kuchnie jednak dosc tlusto i nie zawsze były to smaki trafione jak z danych krajów. Jednak obiad wybrany z karty był bardzo dobry zaczynając od zupy pomidorowej poprzez hamburgera z wołowiny i wypieczoną na miejscu bułką, Spaghetti carbonara nie miało się czego wstydzić i myślę że ceny rozsądne jak na restauracje w hotelu. Polecam ten hotel mimo czystości, przestronności i miłej obsługi.

Data pobytu: luty 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, OlaO353

Szanowna Pani.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie oceny naszego hotelu. Wszystkie opinie naszych gości są dla nas bardzo istotne, gdyż to właśnie dzięki nim stale się rozwijamy. Docenienie przez Panią naszego personelu, lokalizacji, udogodnień hotelu, Instytutu Łeba Spa czystości oraz Restauracji Kapitańskiej sprawiło nam ogromną radość. Podczas ferii zimowych w każdy wtorek i czwartek organizujemy w naszym hotelu Warsztaty Kulinarne dla dzieci, a w każdą środę i piątek Wodne Animacje dla dzieci na basenie. Tym samym oprócz istniejących całorocznych udogodnień hotelowych dla dzieci podczas ferii zimowych tworzymy specjalny program dla dzieci. Za wszelkie niedogodności przepraszamy i jednocześnie możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby bezzwłocznie je naprawić. Pragniemy także poinformować, że nasza hotelowa recepcja na podstawie zgłoszonych przez gości uwag jest w stanie zareagować i pomóc Państwu na miejscu na bieżąco.

Zrecenzowano 9 lutego 2018

Pięknie położony obiekt, czyściutki, smaczne jedzenie w hotelowej restauracji, strefa basenowa oraz sauny świetnie utrzymane, ale... Niestety zamówiony przez nas pokój LUX okazał się pokojem połączonym z sąsiednim zwykłymi drzwiami. Niby nic, a jednak. Jeżeli goście hotelowi idą spać o podobnych godzinach - nie ma problemu. Pojawia się on w chwili, kiedy jedni chcą się położyć, a drudzy nie. W takim układzie nie ma mowy o żadnej prywatności- każde słowo słychać doskonale.3:30 to godzina o której musieliśmy interweniować. Rozwiązanie problemu jest proste.Wystarczyło poinformować w chwili rezerwowania pokoju o warunkach panujących w wybranych apartamentach lub po prostu obniżyć ich cenę. Klient miałby możliwość zgłosić , czy takie rozwiązanie mu odpowiada. Mimo tej nieprzyjemnej sytuacji pobyt w hotelu uważamy za udany.

• Data pobytu: luty 2018, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, marcin_odya
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł D, Kierownik ds. PR, Leba Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 21 lutego 2018

Szanowny Panie.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie oceny naszego hotelu. Pana ocena jest dla nas bardzo ważna, gdyż to właśnie dzięki opiniom naszych gości nieustannie podnosimy standard naszego hotelu. Cieszymy się, że nasze pokoje, lokalizacja, czystość, Kompleks basenowy i Kompleks saun, a także dania serwowane przez Szefa Kuchni oraz jego wykwalifikowanych kucharzy Restauracji Kapitańskiej zdobyły Państwa uznanie, a pobyt w naszym hotelu należał do udanych.
Za wszelkie niedogodności przepraszamy i jednocześnie możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby je naprawić w przyszłości. Prosimy także o zgłaszanie wszelkich uwag w naszej hotelowej recepcji, co pozwoli nam pomóc Panu w przyszłości na miejscu na bieżąco.