Zrecenzowano 2 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Czysty hotel ale stary i wiele rzeczy nadawalo by sie do wymiany/ renowacji np w basenie popekane plytki, przed hotelem pekniete lampy. Taki sobie standart jak za 500 zl na dobe to nie warto wedlug nas. Als pozatym czysto, dobre sniadania i 5 min do plazy.

Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Doris M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł D, Kierownik ds. PR, Leba Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2017

Szanowna Pani.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie oceny naszego hotelu. Pani ocena jest dla nas bardzo ważna, gdyż to właśnie dzięki opiniom naszych gości nieustannie podnosimy standard naszego hotelu. Cieszymy się, że lokalizacja naszego hotelu oraz czystość zdobyły Pani uznanie. Za wszelkie niedogodności przepraszamy i jednocześnie możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby je naprawić w przyszłości. Prosimy także o zgłaszanie wszelkich uwag w naszej hotelowej recepcji w trakcie pobytu, co pozwoli nam pomóc Pani w przyszłości na bieżąco.
Pozdrawiamy

Zrecenzowano 31 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo podstawowy.
Jego zaleta to bliska odległość do morza i basen. Jedzenie smaczne, wszystko na bieżąco uzupełniane. I to wszystko co moge powiedzieć dobrego.
Hotel reklamuje sie że pokoje maja 30m2. Ja takiego nie widziałam. Moja dwójka ma około 18m2. Nie ma na wyposażeniu parawanu, koca na plaze. Za szlafrok na basen trzeba dodatkowo zapłacić.
Łóżka sa juz bardzo wysłużone. Materace fatalne, powygniatane, pozapadane. Każdego dnia budzę sie z bólem pleców.
Cena za pobyt bardzo wysoka w porównaniu z jakością.
Sala zabaw tez pozostawia wiele do zyczenia.
Ogólnie uważam bardzo drogi pobyt i niewiele za ta cenę.

Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Magdalena B

Szanowna Pani.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie oceny naszego hotelu. Pani ocena jest dla nas bardzo ważna, gdyż to właśnie dzięki opiniom naszych gości nieustannie podnosimy standard naszego hotelu. Cieszymy się, że lokalizacja naszego hotelu, a także posiłków serwowanych przez naszego Szefa Kuchni oraz jego wykwalifikowanych kucharzy Restauracji Kapitańskiej zdobyły Pani uznanie. Nie posiadamy w naszej ofercie parawanów i szlafroków na wyposażeniu pokoi. Dostępne są one jednak w hotelowej recepcji, gdzie w miarę dostępności są wypożyczane naszym gościom. Za wszelkie niedogodności przepraszamy i jednocześnie możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby je naprawić w przyszłości. Prosimy także o zgłaszanie wszelkich uwag w naszej hotelowej recepcji w trakcie pobytu, co pozwoli nam pomóc Pani w przyszłości na bieżąco.
Pozdrawiamy

Zrecenzowano 30 czerwca 2017

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w Hotelu Łeba. Od kilku lat regularnie odwiedzam Łebę jednak w tym hotelu zatrzymałam się po raz pierwszy. Weekend spędziłam z rodziną. Nie musiałam nic dopłacać za kilkumiesięczną córkę i 4-letniego syna. W pokoju czysto i przestronnie.No może śniadanie mogłoby być bardziej różnorodne. Panie na recepcji niezwykle miłe. W szczególności Pani Aleksandra, która po naszym wyjeździe zaopiekowała się pozostawionym przez nasze gapiostwo rowerkiem syna.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, aniagos
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł D, Kierownik ds. PR, Leba Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 3 lipca 2017

Szanowna Pani.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie oceny naszego hotelu. Pani ocena jest dla nas bardzo ważna, gdyż to właśnie dzięki opiniom naszych gości nieustannie podnosimy standard naszego hotelu. Cieszymy się, że nasz personel zdobył Pani uznanie, a pobyt w naszym hotelu był udany. Szczególnie cieszy nas fakt docenienia przez Panią udogodnień dla naszych najmłodszych gości. Jesteśmy uczestnikami kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie i nieustannie staramy się rozwijać w tej kwestii. Za wszelkie niedogodności przepraszamy i jednocześnie możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby je naprawić w przyszłości. Mamy nadzieję, że już niebawem zobaczymy się ponownie.
Pozdrawiamy i zapraszamy.

Zrecenzowano 13 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel całkiem przyjemny, z uprzejmą obsługą. Bardzo dobre jedzenie. Basen choć wymaga odświeżenia, to spełnienia swoje zadanie. W hotelu jest też sala zabaw dla dzieci. Ogólnie jest to dobre miejsce dla rodzin z dziećmi.

Data pobytu: styczeń 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Gosia K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł D, Kierownik ds. PR, Leba Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 19 czerwca 2017

Szanowna Pani.
Bardzo dziękujemy za pozostawienie oceny naszego hotelu. Pani ocena jest dla nas bardzo ważna, gdyż to właśnie dzięki opiniom naszych gości nieustannie podnosimy standard naszego hotelu. Cieszymy się, że dania serwowane przez Szefa Kuchni oraz jego wykwalifikowanych kucharzy Restauracji Kapitańskiej zdobyły Pani uznanie. Szczególnie cieszy nas fakt docenienia przez Panią udogodnień dla naszych najmłodszych gości. Jesteśmy uczestnikami kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie i nieustannie staramy się rozwijać w tej kwestii. Za wszelkie niedogodności przepraszamy i jednocześnie możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby je naprawić w przyszłości. Mamy nadzieję, że już niebawem zobaczymy się ponownie.
Pozdrawiamy i zapraszamy.

Zrecenzowano 12 czerwca 2017

Duże i ładne pokoje. Bardzo smaczne dania w restauracji (polem polędwiczkę) i torfowe whiskey w barze. Obsługa miła, śniadania pyszne. Z perspektywy noclegu w interesach poza sezonem jest tak jak powinno bycza tą cenę. Z basenu nie zdążyłem skorzystać.

• Data pobytu: październik 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, PanIwan
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł D, Kierownik ds. PR, Leba Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 13 czerwca 2017

Szanowny Panie.
Dziękujemy za złożenie opinii Łeba Hotel & Spa***. Pana ocena jest dla nas bardzo ważna, gdyż to właśnie dzięki opiniom naszych gości nieustannie podnosimy standard naszego hotelu. Cieszymy się, że nasze personel, pokoje, dania serwowane przez Szefa Kuchni oraz jego wykwalifikowanych kucharzy Restauracji Kapitańskiej zdobyły Pana uznanie i dzięki temu Pański pobyt w naszym hotelu był udany. Mamy nadzieję, że zobaczymy się już niebawem.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.