“Tylko jedna wizyta”
Koga — recenzja

Koga
Nr 3 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 8 września 2019

Byliśmy tylko raz w tej restauracji. Nie było źle ale opinie w internecie nastawily nas na coś lepszego. Zupa bosmanska to wielkie rozczarowanie. Może taki zamysł kucharza ale dla nas ryba w panierce w zupie to tragedia a do tego litr octu w zupie. Pierogi rybno kapusciane były pyszne. Obsługa ok

Dziękujemy, karolinadziekanowska

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdjęcia nie trzeba robić tylko przyjść i posmakować jest pysznie i miła obsługa .
Polecam łososia z purre parmezanem i sos z pora.

Dziękujemy, 706pawe_
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa serowo rybna bardzo dobra. Rosół z domowym makaronem bardzo dobry. Faktycznie domowy makaron ale rosół przede wszystkim miał smak. Dorsz w pikantnym sosie warzywnym trochę za dużo garam masala i zabijał smak dorsza a raczej zupełnie nie czułem dorsza. Surówki bez smaku a skoro mam dorsza z warzywami to na co mi surówki? Flądra za mocno wypieczona. Wszystko posypane pietruszką ;-) W sumie szału nie ma. Cztery punkty tylko za dobre zupy.

1  Dziękujemy, RomanF141
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Koge w porze obiadowej mimo pełnej frekwencji gdy tylko restauracja się rozluźniła obsługa szybko ogarnęła stoliki dla oczekujących. Jedzenie pyszne i świeże (tatar z łososia, łosoś z grilla i flądra z patelni) Drinki też super . Obsługa szybka i miła.
Polecamy!

2  Dziękujemy, Stylowe
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Obsługa zadowalająca. Dania nie wyróżniające się niczym nadzwyczajnym - jadalne. Chociaż zupa rybna była podejrzanie mocno i dziwnie przyprawiona, ale może kucharz miał taką fantazję :-). Restauracja wybrana jako jedna z dziesięciu najlepszych w Łebie, ale wydaje się być zwykłą w standardzie kurortowym. Jednym zdaniem nic do zarzucenia i nic do pochwalenia.

Dziękujemy, Sławek Ł

Koga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Koga? Podziel się wrażeniami!