“Kilka wizyt”
Chata Rybacka — recenzja

Chata Rybacka
Zamów online
Nr 2 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Kuchnie: Pizza, Polska, Owoce morza
Opis: Restauracja Chata Rybacka położona jest przy głównej promenadzie miasta w porcie rybackim, skąd odpływają statki pasażerskie. Jest jedynym i niepowtarzalnym miejscem, w którym pyszną rybę można skonsumować siedząc w ogródku letnim położonym przy kanale portowym. W lokalu posiadamy dwadzieścia miejsc oraz ponad sto miejsc konsumenckich na naszym częściowo zadaszonym tarasie. Od samego początku podchodzimy do naszej pracy z pasją i zaangażowaniem. W przygotowanie posiłków wkładamy całe nasze serce.

Bardzo polecam tą restauracje. Zjedliśmy tutaj wszystkie rodzaje ryb z pieca - pyszne i świeże. Zupa rybna super. Ceny są przystępne a obsługa miła

Dziękujemy, karolinadziekanowska

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do Chaty na podstawie opinii i to był świetny wybór. Bardzo dobra ryba i nietuzinkowe połączenia. Np sandacz z podgrzybkami - świetny. Polecam

Dziękujemy, annarB6597FI
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Co roku ta sama wysoka jakość obsługi i jedzenia! Dania rybna oraz obiadowe. Polecam, polecam, polecam. Po remoncie ekstra wnętrze!!!

Dziękujemy, hottomasz
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie jedzenie bardzo dobre, zupa rybna daje 10 ! Jednak obsługa mało uśmiechnięta i jakoś brakowało mi pasji na tak wysoko oceniany lokal w Łebie. Byłem w lokalu w trudnej sytuacji i działania jednego kelnera mnie pozytywnie zaskoczyło.... szef mi bardzo pomógł.
Za co dziękuję.... szkoda mi komentarza Pani kelnerki zostaw Pana są klienci... A niestety czekaliśmy na karetkę.
Jedzenie polecam

Dziękujemy, tomaszr910
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas pobytu w Łebie najlepsza odwiedzona przez nas restauracja. Bardzo dobru stosunek ceny do jakości. Dania bardzo dobre (choć łosoś troszkę zbyt tłusty).
Obsługa kelnerska 7/10 (mała pomyłka w zamówieniu)
Ogólnie polecamy.

Dziękujemy, bartek2505

Chata Rybacka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Chata Rybacka? Podziel się wrażeniami!