Łeba

“Dooobra rybka nad kanałem!”
Chata Rybacka — recenzja

Chata Rybacka
Zamów online
Nr 2 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Kuchnie: Pizza, Polska, Owoce morza
Opis: Restauracja Chata Rybacka położona jest przy głównej promenadzie miasta w porcie rybackim, skąd odpływają statki pasażerskie. Jest jedynym i niepowtarzalnym miejscem, w którym pyszną rybę można skonsumować siedząc w ogródku letnim położonym przy kanale portowym. W lokalu posiadamy dwadzieścia miejsc oraz ponad sto miejsc konsumenckich na naszym częściowo zadaszonym tarasie. Od samego początku podchodzimy do naszej pracy z pasją i zaangażowaniem. W przygotowanie posiłków wkładamy całe nasze serce.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Co roku ta sama wysoka jakość obsługi i jedzenia! Dania rybna oraz obiadowe. Polecam, polecam, polecam. Po remoncie ekstra wnętrze!!!

Dziękujemy, hottomasz

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie jedzenie bardzo dobre, zupa rybna daje 10 ! Jednak obsługa mało uśmiechnięta i jakoś brakowało mi pasji na tak wysoko oceniany lokal w Łebie. Byłem w lokalu w trudnej sytuacji i działania jednego kelnera mnie pozytywnie zaskoczyło.... szef mi bardzo pomógł.
Za co dziękuję.... szkoda mi komentarza Pani kelnerki zostaw Pana są klienci... A niestety czekaliśmy na karetkę.
Jedzenie polecam

Dziękujemy, tomaszr910
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas pobytu w Łebie najlepsza odwiedzona przez nas restauracja. Bardzo dobru stosunek ceny do jakości. Dania bardzo dobre (choć łosoś troszkę zbyt tłusty).
Obsługa kelnerska 7/10 (mała pomyłka w zamówieniu)
Ogólnie polecamy.

Dziękujemy, bartek2505
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sprawdziłem w aplikacji co dobrego oferuje Łeba i padło na Chatę Rybacka! Bardzo dużo ludzi na miejscu ale był jeden stolik wolny. Kelnerzy bardzo uprzejmi i sprawni w obsłudze. Ceny w porównaniu z jakością - tanio! 19 pln za spora porcje dorsza to na prawdę nie jest tragedia szczególnie ze ryba bardzo świeża i smaczna. Polecam!

Dziękujemy, HedonistaPL
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miło i smacznie - czytałem poprzednie komentarze i mam wrażenie że jakby było to o innym lokalu. Prawda jest taka że ryba rybie nierówna, partia partii również nie, sposób obróbki termicznej to jeszcze osobny temat dlatego warto iść i spróbować osobiście.
Dorsz i sandacz były smaczne, obsługa młoda i miła A miejsce klimatyczne :-) ceny niskie - polecam :-)

Dziękujemy, SzymonJan

Chata Rybacka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Chata Rybacka? Podziel się wrażeniami!