“Pozytywnie ”
Chata Rybacka — recenzja

Chata Rybacka
Zamów online
Nr 2 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Kuchnie: Pizza, Polska, Owoce morza
Opis: Restauracja Chata Rybacka położona jest przy głównej promenadzie miasta w porcie rybackim, skąd odpływają statki pasażerskie. Jest jedynym i niepowtarzalnym miejscem, w którym pyszną rybę można skonsumować siedząc w ogródku letnim położonym przy kanale portowym. W lokalu posiadamy dwadzieścia miejsc oraz ponad sto miejsc konsumenckich na naszym częściowo zadaszonym tarasie. Od samego początku podchodzimy do naszej pracy z pasją i zaangażowaniem. W przygotowanie posiłków wkładamy całe nasze serce.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas pobytu w Łebie najlepsza odwiedzona przez nas restauracja. Bardzo dobru stosunek ceny do jakości. Dania bardzo dobre (choć łosoś troszkę zbyt tłusty).
Obsługa kelnerska 7/10 (mała pomyłka w zamówieniu)
Ogólnie polecamy.

Dziękujemy, bartek2505

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sprawdziłem w aplikacji co dobrego oferuje Łeba i padło na Chatę Rybacka! Bardzo dużo ludzi na miejscu ale był jeden stolik wolny. Kelnerzy bardzo uprzejmi i sprawni w obsłudze. Ceny w porównaniu z jakością - tanio! 19 pln za spora porcje dorsza to na prawdę nie jest tragedia szczególnie ze ryba bardzo świeża i smaczna. Polecam!

Dziękujemy, HedonistaPL
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miło i smacznie - czytałem poprzednie komentarze i mam wrażenie że jakby było to o innym lokalu. Prawda jest taka że ryba rybie nierówna, partia partii również nie, sposób obróbki termicznej to jeszcze osobny temat dlatego warto iść i spróbować osobiście.
Dorsz i sandacz były smaczne, obsługa młoda i miła A miejsce klimatyczne :-) ceny niskie - polecam :-)

Dziękujemy, SzymonJan
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Porcja duza, surówki smaczne, całość estetycznie podana, obsluga świetna i szybka. Problem pojawił się przy zamowionej porcji dorsza z grilla (chyba 21zł za 200g) - musiał chyba długo leżeć zamrożony, bo prawie nie miał smaku ryby. Więcej smaku mają mrożonki z supermarketów :/ Aż żal, bo kilkanaście metrów dalej panowie sprzedają świeże ryby z kutrów.

Dziękujemy, Sara K
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przeciętnie. Ryba OK, ale tylko OK. Pizza słaba. Napoje przeciętnie drogie. Czas oczekiwania do przyjęcia, ok. 15 - 20 minut przy pełnym lokalu

Dziękujemy, oktawiann2016

Chata Rybacka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Chata Rybacka? Podziel się wrażeniami!