Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Będąc w Łebie zawsze z rodziną wybieramy Damrokę. W tym roku po raz 4. Serwują tu wyśmienite śniadania w formie bufetu. Obiady domowe - bardzo dobra flądra! Pokoje są różne. Raz mieliśmy super studio z sypialnią i salonem oraz balkonem, potem pokój 3 osobowy na parterze, którego nie polecam ze względu na to, że umiejscowiony jest koło jadalni i słychać każdą osobę od rana udającą się na śniadanie co dla amatorów dłuższej drzemki może być przeszkoda w wypoczynku. Rok temu dwójkę z dostawką i balkonem, uprzedzano nas, ze może być ciasno ale dla nas było ok. W tym roku pokój nie miał balkonu ale był duży.
Obsługa jest bardzo miła i pomocna. Zwłaszcza pani w recepcji. Troszkę w tym roku było zamieszkania z kelnerkami na jadalni, bo zmienił się personel, ale poza tym naprawdę super. Fajnie, ze jest bilard i stół do tenisa. Niewielki , ale fajny basenik zewnętrzny oraz przestronny parking w cenie. Wracamy za rok!

Dziękujemy, Justi800
Zrecenzowano: 10 września 2017

Jedno słowo opisuje ten hotel najlepiej. Jest Prosty. Zaczynając od pokoi, poprzez śniadania i obiadokolacje, a na obsłudze kończąc. I nie jest to nic złego. Pokoje nie są urządzane zbyt stylowo, ale za to jest czysto, a panie pokojowe robią swoje niczym ninja. Szybko sprawnie i niezauważone. Materace w łóżkach czas wymienic, ale nie są niewygodne. Śniadanie powtarzalne i bezpolotu, ale świeże codziennie. Obiadokolacje smaczne, proste Dania, domowe. Z basenu nie mieliśmy okazji korzystać ze względu na pogodę. Dobra Lokalizacja, wszędzie blisko i parking nmiescu, a w centrum to ważne.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, m0cna
Zrecenzowano: 17 lipca 2017

Byłem tam jak na razie tylko na weekend, ale i tak zapowiedziałem p. Klaudii, że wrócę tam w przyszłym roku. Chyba że nie dożyję. Śniadania ( Szwedzki stół ) przepyszne obiadokolacje także nie pozostawiają niedosytu. Obsługa b. miła i sympatyczna lokalizacja wyśmienita ( około 100 m od ulicy ) czyli cisza i spokój pozwalający naprawdę odpocząć. Może troszkę ceny za nockę zbyt duże ale pozostałe walory niwelują tę drobną niedogodność. P. Klaudio ( córeczko wójta z Rancza ) do zobaczenia za rok

Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, MaciekW620
Zrecenzowano: 27 września 2016

Idelane miejsce w Łebie - wszędzie blisko, ale cisza i spokój. Dobre jedzenie i miła, pomocna obsługa dbająca o domową atmosferę. Wielki plus za basen z podgrzewaną wodą - dzięki temu jeszcze we wrześniu można było poczuć się jak w środku lata.

Termin pobytu: wrzesień 2016
2  Dziękujemy, 557joannak
Zrecenzowano: 24 września 2016 z urządzeń przenośnych

Pokój czysty, łazienka po remoncie, duży prysznic, dobra lokalizacja, jedzenie wporządku bez rewelacji, miła obsługa. Basen, bar i kącik z bilardem na plus. Wystrój z elementami morskimi. Miejsce warte polecenia!

Termin pobytu: wrzesień 2016
2  Dziękujemy, Sławomir K