“pozytywne zaskoczenie”
U Gruchy — recenzja

U Gruchy
Nr 39 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Sprawna obsługa to na pewno duży plus tego miejsca. Ale faktycznie ta restauracja broni się serwowanymy daniami. Jest to bardzo polskie menu od lokalnych ryb, czy dań z rybami poprzez regularnego schabowego czy pierogi (ciasto prima sort). NIe jest zaskakująco drogo, więc każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno wyjdzie usatysfakcjonowany.

Dziękujemy, Julekwpodrozy

Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza farmerska i kebaby w boxie. Polecamy! Nie czekaliśmy długo na zamówienie. Obsługa również bardzo miła.

Dziękujemy, cwaniarq
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracyjka całkiem całkiem. Zamówiliśmy danie dla dwojga składające się z trzech rodzajów ryb, łosoś, dorsz i halibut. Ten ostatni był najsłabszy bo jeszcze takiego cieniutkiego halibuta nie jedliśmy. Fryteczki chrupiące i do tego gotowane warzywka. Całość około 45 zł co uważam za bardzo przystępne. Pozostałe rybki bardzo smaczne i czuć było, że świeże. Ktoś pisał o kiepskiej toalecie, skorzystałem i ja. Nie ma tragedii. Daje 4 na 5!

Dziękujemy, GregCz73
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

Zamówiliśmy zestaw rybny dla dwojga - był ok, 7 kawałków różnych ryb, tona frytek, sporo warzyw z wody, średni czas oczekiwania, przystępna cena 39 zł za półmisek rybek. Nam akurat smakowało, aczkolwiek jadłam lepsze potrawy w Łebie. Klienci którzy siedzieli obok nas narzekali na swój obiad - wzięli coś bardziej wymyślnego i to ich zgubiło. Na plus - miła pani kelnerka. Na minus koszmarnie obskurna łazienka znajdująca się na piętrze w części "dyskotekowej" lokalu, odpadające kafelki, dziury po pięściach w drzwiach, brak przycisku w spłuczce, generalnie brud i ubóstwo. Nie powinno tak to wyglądać - mamy XXI wiek a tu efekt totalnej speluny. Byliśmy tylko raz, raczej nie poszłabym tam ponownie.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, nieszkat_
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli nie wiemy na jaką rybkę mamy smaka warto spróbować półmiska ryb dla dwojga, rybki podane wraz z grillowanymi warzywami i górą frytek wszystko w bardzo dobrej cenie.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Artur Tomasz G

U Gruchy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w U Gruchy? Podziel się wrażeniami!