“Prosze tam posprzatac”

Bar-Smazalnia Pod Strzecha
Nr 16 wśród 75 Restauracje (Łeba)

Bar oceniam tylko lod katem gofrow jakie zamowilismy przed podroza. Szczerze nie wrocilbym tam na obiad ale glownie ze wzgledu na wystroj. Poustawiane setki bibelotow ktore poza zbieraniem kurzu wcale nie sa ladne. Na lawie rozlozona owcza skora nie prana chyba od wielu lat. Po prostu smierdziala nieslychanie. Same gofry w porzadku (trudno je zepsuc) chociaz byly zamowione trzy z miksem owocow i kazdy mial inne owoce.

Dziękujemy, jakubk937

Zrecenzowano 10 września 2019

Wraz ze znajomymi po poleceniu przez Panią sprzedającą bursztyny w Łebie udaliśmy się dwukrotnie do Restauracji Pod Strzechą. Jedzenie smaczne, rodzinna atmosfera. Obsługa w miarę miła. Przede wszystkim nie trują, jedzenie jest smaczne, poprawne. Możemy polecić, ceny także nie najgorsze. Devolay ze szpinakiem i fetą mógłby być bardziej soczysty i przyprawiony ale to tylko szczegóły. Warto tam zajrzeć, było w miarę smacznie.

Dziękujemy, JakubL214
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na koniec sierpnia i w pierwszy dzień września ( wtedy nie było szefa )
W sierpniu super obsługa, szybko sprawnie ogólnie super. Jednak gdy zabrakło szafa, Pani kelnerka spala o Sól prosilismy 3 razy...
Sam prosiłem kelnera ze środka aby złożyć zamówienie.... rachunek podany do ręki? Gdzie dwa dni wcześniej ładna drewniana poprawka. Dziwne bo jedzenie jest tu smaczne !

Dziękujemy, tomaszr910
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Jedzenie samo w sobie nie było złe, ale zamawiając gorącą kanapkę, nie spodziewałam się, że będzie ledwo ciepła. Obsługa bardzo przeciętna, nie oczekuje, że kelnerka będzie tryskac radością na prawo i lewo, ale na pewno zrobiłaby lepsze wrażenie nosząc dłuższe spodenki ;)

Dziękujemy, asprait
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznijmy od pozytywnych aspektów dorsz w sosie z kurkami bardzo pyszny duży, mięsisty kawałek rybki przyprawiony jednym słowem dobre danie. Zupa pomidorowa bardzo smaczna jak na bar przy głównej ulicy . Sam dorsz na wagę smażony też bardzo dobry i smaczny nie przesuszony. Plusem na pewno jest to że Pani pyta jaka mniej więcej waga rybki interesuje Nas to duży plus bo czasem naładują jak najwięcej żeby dużo płacić a nie jesteś w stanie tego zjeść.Pstrąg już niestety nie za smaczny nie doprawiony, smakował mułem . Devolaj z fetą i szpinakiem suchy nie doprawiony mdły , ziemniaki pieczone to po prostu ziemniak z wody wrzucony na 2 min do piecyka nie chrupiące, nie doprawione. Obsługa tam to masakra, dziewczyna chodzi z głową w górze, mylą zamówienia i jedna Pani która chyba jest tam menadżerem bez wyrazu i uśmiechu, sprawiała wrażenie że jest miła tylko dla znajomych albo tych co dają jej napiwki.Miejsca na zewnątrz małe o ciasno.

Dziękujemy, patlunia

Bar-Smazalnia Pod Strzecha — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar-Smazalnia Pod Strzecha? Podziel się wrażeniami!