“Możemy polecić”

Bar-Smazalnia Pod Strzecha
Nr 16 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 10 września 2019

Wraz ze znajomymi po poleceniu przez Panią sprzedającą bursztyny w Łebie udaliśmy się dwukrotnie do Restauracji Pod Strzechą. Jedzenie smaczne, rodzinna atmosfera. Obsługa w miarę miła. Przede wszystkim nie trują, jedzenie jest smaczne, poprawne. Możemy polecić, ceny także nie najgorsze. Devolay ze szpinakiem i fetą mógłby być bardziej soczysty i przyprawiony ale to tylko szczegóły. Warto tam zajrzeć, było w miarę smacznie.

Dziękujemy, JakubL214

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na koniec sierpnia i w pierwszy dzień września ( wtedy nie było szefa )
W sierpniu super obsługa, szybko sprawnie ogólnie super. Jednak gdy zabrakło szafa, Pani kelnerka spala o Sól prosilismy 3 razy...
Sam prosiłem kelnera ze środka aby złożyć zamówienie.... rachunek podany do ręki? Gdzie dwa dni wcześniej ładna drewniana poprawka. Dziwne bo jedzenie jest tu smaczne !

Dziękujemy, tomaszr910
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Jedzenie samo w sobie nie było złe, ale zamawiając gorącą kanapkę, nie spodziewałam się, że będzie ledwo ciepła. Obsługa bardzo przeciętna, nie oczekuje, że kelnerka będzie tryskac radością na prawo i lewo, ale na pewno zrobiłaby lepsze wrażenie nosząc dłuższe spodenki ;)

Dziękujemy, asprait
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznijmy od pozytywnych aspektów dorsz w sosie z kurkami bardzo pyszny duży, mięsisty kawałek rybki przyprawiony jednym słowem dobre danie. Zupa pomidorowa bardzo smaczna jak na bar przy głównej ulicy . Sam dorsz na wagę smażony też bardzo dobry i smaczny nie przesuszony. Plusem na pewno jest to że Pani pyta jaka mniej więcej waga rybki interesuje Nas to duży plus bo czasem naładują jak najwięcej żeby dużo płacić a nie jesteś w stanie tego zjeść.Pstrąg już niestety nie za smaczny nie doprawiony, smakował mułem . Devolaj z fetą i szpinakiem suchy nie doprawiony mdły , ziemniaki pieczone to po prostu ziemniak z wody wrzucony na 2 min do piecyka nie chrupiące, nie doprawione. Obsługa tam to masakra, dziewczyna chodzi z głową w górze, mylą zamówienia i jedna Pani która chyba jest tam menadżerem bez wyrazu i uśmiechu, sprawiała wrażenie że jest miła tylko dla znajomych albo tych co dają jej napiwki.Miejsca na zewnątrz małe o ciasno.

Dziękujemy, patlunia
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Szczerze nie polecam. Nie ogarniają do końca zamówień, nie przynoszą tego co zostało zamówione. W trakcie zamawiania zabierają kartę menu, a podczas jedzenia koszyczek ze sztućcami i serwetkami, więc jeśli w porę nie zabierzesz stamtąd widelca czy chusteczki to po prostu jej nie będziesz miał. Jak z jedzeniem? W menu bardzo fajne dania, ale oczekiwania vs rzeczywistość są takie same jak przy zakupach na aliexpress - dno. Bardzo tłuste, nieprzyprawione, po prostu niesmaczne. Kurczaki w nugetsach smakują jak wyjęte z rosołu, czysty obłęd. Makarony suche i dość dziwnie podane. To był smutny posiłek.

Dziękujemy, zxcvdp

Bar-Smazalnia Pod Strzecha — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar-Smazalnia Pod Strzecha? Podziel się wrażeniami!