Przystań
39 USD
  • Bar/Salon
84 USD
  • Przy plaży
Willa A.D. 1894(Łeba)(Świetna cena!)
46 USD
  • Bezpłatny parking
68 USD
  • Restauracja
60 USD
Zobacz ofertę
Hotel Atalia Leba(Łeba)(Świetna cena!)
44 USD
242 USD
Priceline
  • Bezpłatny parking
Zrecenzowano 29 czerwca 2016

Świetna lokalizacja obiektu (w samym porcie :) ). Bardzo blisko do morza.
Przemiła obsługa. Smaczne śniadania
Pokoje wymagające dokładnego odświerzenia, ale dało się mieszkać (czysta pościel i ręczniki, czysto w pokoju). W łazience pewne uszkodzenia wymagające naprawy, ale mimo wszystko bardzo polecam miejsce

• Data pobytu: sierpień 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, misia82wis
Zrecenzowano 7 lutego 2016

Byłam w tym ośrodku 2 razy, za 1 razem było ok, za drugim razem-porażka.
Jedynie co cieszy bliskość morza i plaży. Jedzenie na śniadaniu było nie pierwszej świeżości, brak ciepłego mleka i płatek owsianych. Na kolacje dostałam rosół z pociętym spaghetti, zamiast makaronu :/
W pokoju obdarte firanki,podziurawiona pościel, kurz na powierzchniach użytkowych. O czystości tam nikt nie słyszał.
Jak będę wybierać się do Łeby to na pewno nie do tego hotelu, są dużo innych lepszych miejsc za taką samą cenę

Data pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, Marina K
Zrecenzowano 1 października 2015

Jeśli chodzi o cały pobyt- jesteśmy zadowoleni. Oczywiście, nie był to obiekt luksusowy, ale było miło, obsługa nam bardzo pomogła bo mieliśmy parę problemów (w recepcji pomogli nam wydrukować parę papierków, poskanować itp.) także zdecydowany PLUS. Jeśli chodzi o minusy to w sumie jeden - przy śniadaniach trzeba było się upominać o czyste talerze czy pieczywo.. ale za to śniadania były bardzo smaczne, zwłaszcza wędzone ryby :) Polecamy też obiad, ja miałam filet z kurczaka w sosie serowym i był bardzo smaczny. Oczywiście super lokalizacja, blisko natury, a zarazem blisko miasta - zdecydowanie na PLUS

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, stejsik
Zrecenzowano 2 września 2015

wspaniała lokalizacja, piękne okolice, uprzejma obsługa, bardzo dobre warunki hotelowe... szczerze polecam zwłaszcza na przełomie sierpnia i września kiedy to zmniejsza się liczba turystów i można spokojnie cieszyć się morzem.. i urlopem..

• Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, urlopowicz939
Zrecenzowano 7 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Bylismy w Lebie przejazdem i nocowalismy w Przystani. Apartament, bo taki pokoj wynajmowalismy, byl przestronny i schludny. Do calej scenerii pokoju nie pasowaly mi wygodne aczkolwiek metalowe lozka i linoleum na podlodze w kuchni. Sniadania wliczone w cene pokoju smaczne ale malo roznorodne. Sejf w cenie pokoju co bylo duzym plusem. Restauracja w hotelu serwuje fantastyczne dania, zjedlismy super sledzia z buraczkami i jajkiem, galarete wieprzowa z kapusta w gorczycy i grzankami i soczysta zupe pomidorowa. Ogolnie polecam dla osob, ktore cenia spokoj! :-)

Data pobytu: sierpień 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Kurex_zbir