Villa Akacja
Halina(Łeba)
  • Śniadanie w cenie
  • Restauracja
Zrecenzowano 28 września 2016 z urządzeń przenośnych

Cudowny weekendowy pobyt. Bardzo miła Pani właścicielka. Pensjonat bardzo czysty i zadbany. Cisza i spokój. Wysoki standard pokoi. Przepyszne śniadanka za niewielką cenę. Parking znajduje się po drugiej stronie ulicy ale absolutnie nic złego się nie dzieje Polecam i jeśli byłaby możliwość to na pewno wrócimy tam

Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Magda W
Zrecenzowano 3 sierpnia 2016

Villa jest urocza, pokoje wygodne i ładnie urządzone. Wszędzie idealny porządek i dbałość o szczegóły. Właścicielka komunikatywna, parking pod nosem, dogodna lokalizacja. Jedyne, co nieco mnie rozczarowało to śniadanie- niespecjalnie urozmaicone ( oczywiście w porównaniu z innymi obiektami tego typu) i trafiło się nam coś nieświeżego. To zepsuło ocenę całości, zatem zamiast piątki z plusem, będzie piątka z minusem.

Wskazówka dotycząca pokojów: polecam tarasiki
  • Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Justyna J
Zrecenzowano 2 czerwca 2016

Kilka kroków od głównego deptaka w Łebie, duży parking dla gości po drugiej stronie uliczki na przeciw willi, pokój nieduży ale czysty i przytulny, Właścicielka bardzo kontaktowa i sympatyczna oraz służąca pomocą. Cena za nocleg nie należy do najniższych, ale sam obiekt naprawde warty polecenia.

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, PAT K
Zrecenzowano 30 sierpnia 2015

Villa jest świetnie usytuowana: blisko centrum, a jednoczesnie z dala od zgielku. Było naprawdę cicho i spokojnie. Pokoje przytulne i czyste. Łazienki ładne a kuchnie dobrze wyposażone. Właściciele to przemili ludzie dbający o gości wzorowo.

• Data pobytu: sierpień 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Bejlej
Zrecenzowano 13 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Na miejscu znaleźliśmy się gdy desperacko szukaliśmy noclegu po nocy spędzonej w hotelu w centrum miasta-duszno,głośno i w dodatku nieprzyjemnie. Trudno się dziwić, ze przybycie do Akacjj było wspaniała odmiana. Bardzo ładnie urządzony pensjonat, bardzo miła właścicielka i wspaniały labrador. Na plus zasługuje także lokalizacja, ci prawda do morza jest spory kawałek, ale o tej porze roku w Łebie tylko takie położenie jest gwarantem spokoju. Polecam

Data pobytu: sierpień 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Agulka86