Hotel Wodnik
84 USD
  • Przy plaży
68 USD
  • Restauracja
Willa A.D. 1894(Łeba)(Świetna cena!)
46 USD
60 USD
Zobacz ofertę
Hotel Atalia Leba(Łeba)(Świetna cena!)
49 USD
136 USD
  • Basen
242 USD
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel faktycznie spełnia wymagania trzech gwiazdek, choć uważam, że cena za dobę jest zbyt wysoka. Obsługa miła, wnętrze obiektu przyjemne. Mam porównanie z paroma innymi obiektami, co prawda nie o hotelowym standardzie, natomiast pokoje były takiej samej jakości, w o wiele niższej cenie.
Z zewnątrz hotel niestety przypomina poprzednia epokę, ale to właściwie jedyne zastrzeżenie co do obiektu. Restauracja przyległa do hotelu serwuje bardzo dobre jedzenie, natomiast wystrój również przenosi nas co najmniej 20 lat wstecz. Obsługa restauracji również miła. Jeżeli komuś nie przeszkadzają ceny, to szczerze polecam.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Łukasz B
Zrecenzowano 22 września 2016

W hotelu Wodnik spędziłam bardzo sympatyczy weekend. Polecam każdemu, noclegi w dużych, przestronnych pokojach, łazienka czyśćiutka i wszystko co potrzeba jest do dyspozycji gości. Jedzenie w restauracji hotelowej jest wyśmienite a wybór ryb przyrządzonych w różny sposób zachwyca. Położenie hotelu też bardzo dobre, blisko do morza (spacerkiem 5 minut) a i centrum niedaleko.

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Katarzyna G
Zrecenzowano 7 września 2016

Hotel w dobrej lokalizacji.Blisko przejscia przez wydmy ktore prowadza nad morze.
Blisko do tras spacerowych i centrum.Poza koszmarnymi straganami i lomotem.
Pokoj spory. Swietny pomysl z grzejacym grzejnikiem w lazience - latwe suszenie kostiumow kapielowych i recznikow
Sniadanie bogate.
Pokoj slabo sprzatany, w weekend sprzatania brak (nie do pomyslenia poza Polska)

Wskazówka dotycząca pokojów: Koniecznie pokoj na trzecim pietrze - balkon w koronach drzew
  • Data pobytu: lipiec 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Aga S
Zrecenzowano 12 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel w trakcie odnawiania. Odnowione części bardzo fajne. Te starsze w troche gorszym stylu, ale czyste, funkcjonalne i wygodne. Obsługa przemiła!!! Dostosowali pokoj do moich oczekiwań, wynieśli kanapę i wstawili łóżeczko dla dziecka. Byłam bardzo miło zaskoczona. Sala zabaw dla dzieci dość mała, ale jest i mozna sie pobawić wraz z Panią animatorka.
Jedzenie pyszne, pięknie wyłożone w hotelowej restauracji. Miłe dla oka i dla podniebienia.
Dobra lokalizacja. W samym centrum a cicho i spokojnie.
Polecam i wiem ze za rok wrócimy.

Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Magdalena B
Zrecenzowano 9 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Uważam, że negatywne oceny są bardzo krzywdzace dla hotelu. Hotel jest w trakcie przebudowy. Niektore miejsca sa jeszcze urzadzone w starym stylu, ale jest czysto i milo. Mielismy pakiet rodzinny 7-dniowy w pokoju lux. Wszystko, czego oczekiwalismy znalazlo sie w pokoju. Pokoj byl czysty, sprzatany na żądanie, odnowiony, umalowany, wyposażony w funcjonalne sprzęty, tv, wi-fi, wygodne łóżko i było ciepło. Łazienka czysta, pięknie odnowiona. Ręczniki bez zarzutu. Wielkimi plusami tego hotelu są: umiejscowienie, wielkość, zachowanie prywatności, niezwykle miła obsługa, wspaniałe posiłki. Mielismy wykupione sniadania i obiadokolacje. Jedzenie wysmienite w formie bufetu. Bardzo zroznicowane dania cieple i zimne, na sniadanie swiezutki, cieply chleb, roznorodne pieczywo, ciasto do sniadania i rozne desery do obiadu. Przepyszne wszystko i wspaniala obsluga. Mili mlodzi ludzie, pomocni i sympatyczni. Pobyt w Łebie udał nam się wspaniale. Goraco polecam ten hotel.

Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Agnieszka E