Hotel Wodnik
Halina(Łeba)
  • Śniadanie w cenie
  • Restauracja
Zrecenzowano 22 września 2016

W hotelu Wodnik spędziłam bardzo sympatyczy weekend. Polecam każdemu, noclegi w dużych, przestronnych pokojach, łazienka czyśćiutka i wszystko co potrzeba jest do dyspozycji gości. Jedzenie w restauracji hotelowej jest wyśmienite a wybór ryb przyrządzonych w różny sposób zachwyca. Położenie hotelu też bardzo dobre, blisko do morza (spacerkiem 5 minut) a i centrum niedaleko.

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Katarzyna G
Zrecenzowano 7 września 2016

Hotel w dobrej lokalizacji.Blisko przejscia przez wydmy ktore prowadza nad morze.
Blisko do tras spacerowych i centrum.Poza koszmarnymi straganami i lomotem.
Pokoj spory. Swietny pomysl z grzejacym grzejnikiem w lazience - latwe suszenie kostiumow kapielowych i recznikow
Sniadanie bogate.
Pokoj slabo sprzatany, w weekend sprzatania brak (nie do pomyslenia poza Polska)

Wskazówka dotycząca pokojów: Koniecznie pokoj na trzecim pietrze - balkon w koronach drzew
  • Data pobytu: lipiec 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Aga S
Zrecenzowano 12 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel w trakcie odnawiania. Odnowione części bardzo fajne. Te starsze w troche gorszym stylu, ale czyste, funkcjonalne i wygodne. Obsługa przemiła!!! Dostosowali pokoj do moich oczekiwań, wynieśli kanapę i wstawili łóżeczko dla dziecka. Byłam bardzo miło zaskoczona. Sala zabaw dla dzieci dość mała, ale jest i mozna sie pobawić wraz z Panią animatorka.
Jedzenie pyszne, pięknie wyłożone w hotelowej restauracji. Miłe dla oka i dla podniebienia.
Dobra lokalizacja. W samym centrum a cicho i spokojnie.
Polecam i wiem ze za rok wrócimy.

Dziękujemy, Magdalena B
Zrecenzowano 9 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Uważam, że negatywne oceny są bardzo krzywdzace dla hotelu. Hotel jest w trakcie przebudowy. Niektore miejsca sa jeszcze urzadzone w starym stylu, ale jest czysto i milo. Mielismy pakiet rodzinny 7-dniowy w pokoju lux. Wszystko, czego oczekiwalismy znalazlo sie w pokoju. Pokoj byl czysty, sprzatany na żądanie, odnowiony, umalowany, wyposażony w funcjonalne sprzęty, tv, wi-fi, wygodne łóżko i było ciepło. Łazienka czysta, pięknie odnowiona. Ręczniki bez zarzutu. Wielkimi plusami tego hotelu są: umiejscowienie, wielkość, zachowanie prywatności, niezwykle miła obsługa, wspaniałe posiłki. Mielismy wykupione sniadania i obiadokolacje. Jedzenie wysmienite w formie bufetu. Bardzo zroznicowane dania cieple i zimne, na sniadanie swiezutki, cieply chleb, roznorodne pieczywo, ciasto do sniadania i rozne desery do obiadu. Przepyszne wszystko i wspaniala obsluga. Mili mlodzi ludzie, pomocni i sympatyczni. Pobyt w Łebie udał nam się wspaniale. Goraco polecam ten hotel.

1  Dziękujemy, Agnieszka E
Zrecenzowano 8 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Zbyt drogo jak na warunki hotelowe. Pościel ręczniki oraz inne przybory słabej jakości. Gniazdka pochowane za meblami, dlatego żeby podłączyć ładowarkę do telefonu musieliśmy obstawiać łóżko. Na pierwszy rzut oka widać że oszczędzają na wszystkim. Kiepsko wyposażona salą zabaw. Niedziałający telewizor - po trzeciej interwencji z naszej strony został naprawiony.

1  Dziękujemy, Ania S