Łeba
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

W lipcu 2018 wraz z grupą znajomych po raz pierwszy odwiedziliśmy restauracje. Zachwyceni smakami podawanych potraw jeszcze kilkukrotnie odwiedziliśmy zamek delektujac się kolejnymi potrawami.

W dniu wczorajszym ponownie większą grupa zawitalismy do restauracji zamawiając jedzenie. ( Milo poniewaz Pan kelner nas poznal)

Zamowilam jak sie okazało przepyszną Zupę rakowa, grillowany halibut, warzywa julienne, oliwa.
Zupa gesta, wręcz krem z dużą ilością warzyw i kilkoma kawałkami grillowanej ryby.
Zachwycona smakiem namowilam znajomych do zamówienia owej zupy w dniu dzisiejszym. I doznalam szoku.
Znajomi dostali trochę rzadkiego zabarwionego rosołu z kawaleczkiem ryby, wręcz bez warzyw.
Spróbowałam zupy, która wogole nie przypominała ani smakiem ani konsystencja tej z dnia poprzedniego. Podzieliłam się uwaga z Panią kierownik sali. Wręcz zasugerowałam że kucharz z jednej zupy zrobił 2.

Poczuliśmy bardzo duży niesmak, jak się okazało, kucharz twierdzi że jest wszystko ok. Na Pani kierownik moje sugestie też nie zrobiły wrażenia. A szkoda...

3  Dziękujemy, Doroteace
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Witam wszystkich spedzilismy w hotelu 10 dni urlopu wiec chcial bym sie podzielic opinia na temat pobytu 1. Hotel pieknie usytuowany przy samym morzu z basenem dla gosci .
2. Restauracja bardzo droga lecz smacznie choc nie wszystkie potrawy przypadly mi do gustu (kazdy lubi cos innego )
3.obsluga nienatretnna choc byl 1 wyjatek byl ale to jak wszedzie .
4. Pokoj i tutaj niestety moje najwieksze rozczarowanie (795zl za dobe )i 4 gwiazdki a jednak nic bardziej mylnego nie ma co szukac luksusu i wygody , brak klimatyzacji , meble rozpadajace sie suszarka w lazience grozi porażeniem ,na poddaszu nie da sie wytrzymac w cieple dni okno dachowe na stale przykrecone wkretem
Pokoj sprzedawany jako 3 os jest wielkosci 2 os dostawka to stara kanapa , pokoj niestarannie posprzatany kurz i brud na wykladzinach ,brak czajnika w pokoju , brak wody w pokoju , o zestawie powitalnym mozna zapomniec wiec jak za ta cene to dla samego widoku na morze nie polecam.

1  Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano: 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z narzeczonym do zamku na przedłużony weekend 1-4.11. Jestem bardzo zadowolona ponieważ wybrany przeze mnie pakiet obejmował pyszną kolacje. Dania serwowane w restauracji są przepyszne. Faktycznie cena jest wyższa, ale naprawdę warto. Pokoje czyste, duże i bardzo wygodne. Przemiła i pomocna obsługa. Hotel przyjazny psom, przyjechaliśmy z małym pieskiem, ale widziałam również większe czworonogi. Świetne i różnorodne śniadania. Już nie mogę się doczekać kiedy tam wrócimy!

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, iganovinska
Zrecenzowano: 21 października 2018

Dziś po raz kolejny odwiedziliśmy restaurację. Znając jej piękną lokalizację, oryginalne wnętrza, chętnie korzystaliśmy z jej uroków. Niestety już ok. 2 lata temu przeżyliśmy tam pierwsze rozczarowanie kulinarne. Ponieważ tak jak wcześniej napisałam ceniliśmy to miejsce z innych powodów postanowiłam wówczas nie dzielić się swoim rozczarowaniem, ale też staraliśmy się tam nie zamawiać dań obiadowych tylko napoje. Niestety dziś po spacerze dopadł nas głód i ponownie popełniliśmy ten błąd zamawiając obiad. Ale po kolei. Pierwsze rozczarowanie nastąpiło 2 lata temu po zamówieniu risotta, o ile pamiętam wówczas z bobem. Ryż w risotto był typu basmati a moje zdziwienie , że dostałam je już po 10 minutach spotkał się z jeszcze większym zdziwieniem kelnerki.Pomyślałam wówczas, że skoro da się zjeść nie będę tłumaczyć Pani zasad przyrządzania risotto.
Natomiast dzisiejsza wizyta przelała czarę goryczy. Po pierwsze urocza pani Kaja w sposób obcesowy zapytała Co podać? Nie zapisała naszego zamówienie i po około 15 minutach przyniosła danie nie zamówione przez nas, próbując wmówić nam, że własnie to zamówiliśmy. Ponieważ mąż nie chcąc wszczynać awantury, do której zmierzało dziewczę nas obsługujące postanowił grzecznie zjeść przyniesione danie. Pani Kaja z własnej inicjatywy zaproponowała rekompensatę, cokolwiek to znaczy. Niestety do tej pory nie dowiedzieliśmy co miała na myśli.
Ale to nie koniec recenzji. Moje danie, może przez roztargnienie pani Kai okazało się tym, które zamówiłam. Tagliatelle itd. i wiecie co makaron był rozgotowany jak w rosole!
Taka ogólna prośba nie nazywajcie swojej potrawki ryżowej ani makaronu na czerwono, risotto ani tagliatelle bo obrażacie tym sposobem kulturę kulinarną Włochów. I nie daj boże ktoś, kto nie jadał we Włoszech nabierze fałszywego przekonania, że tak to powinno wyglądać.
Do dziś wahałam się, czy nie spędzić w tym hotelu świąt Bożego Narodzenia z rodziną. Dziś już nie mam wątpliwości. I za to dziękuję !

Termin pobytu: październik 2018
4  Dziękujemy, Marta N
Zrecenzowano: 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

Piękny sam w sobie zamek, położenie wyborne dosłownie przy plazy. Pokoje z widokiem na morze , bez względu na pogodę, relaksujące.akceptacja zwierząt - super bo można kilometrami spacerować . Mega wygodne łóżka Śniadania wyśmienite.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, avista007
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZamekNeptun, Kierownik, Zamek NeptunOdpowiedź udzielona 1 października 2018

Serdecznie dziękujemy za miłą opinię. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!