Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam domki murowane dla rodzin z dziećmi. Super plac zabaw, sala zabaw i basen. Jeśli chodzi o minusy to słabe wyposażenie kuchenne oraz parę pajaczyn przy sufitach. Jeśli chodzi o kuchnię to dobrze by było urozmaicić trochę obiadokolacje o warzywa ryż i kasze. Codziennie ziemniaki lub frytki więc po tygodniu się to nudzi.
Ogólnie POLECAM.

Dziękujemy, Pantirka
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Bardzo fajny ośrodek dla rodzin z dziećmi. Liczne animacje, plac zabaw na zewnątrz, sala zabaw w środku, basen. Organizowane są przeróżne wycieczki do pobliskich atrakcji. Jedzenie bardzo dobre, duży wybór. Smakowało nawet naszym niejadkom. Trochę daleko do plaży, za to ośrodek blisko centrum. Kalorie spożyte podczas posiłku Pan Mariusz skutecznie pomaga spalić na porannym joggingu. Pozdrawiamy personel i dziekujemy za miły pobyt.

Dziękujemy, dorotar_uszek
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Przebywałam z chłopakiem na tygodniowym pobycie w domu Maxim. Było super. Jedzenie bardzo dobre. Jestem zła,bo przytyłam 1 kg przez tydzień. Cukierniczka piecze takie ciasta, że mózg się wali. Były fajne wieczorki i karaoke, a najważniejsze: pogoda dopisała nam super. Polecam wszystkim pokój nr 11. Jedynym minusem jest 15 minutowy spacer nad morze ale nie ma problemu, bo bus wozi na każde żądanie. Obsługa bardzo miła i uczynna. Pozdrawiam miłą pokojówkę, panią Dorotę.

Dziękujemy, Pelairys1
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Czerwiec 2019 pogoda jak w Hiszpanii.A co do ośrodka.Jedzenie doskonałe.Rzadko spotykane ciasta i świeże owoce każdego dnia bez ograniczeń. Minus przybyłem podczas pobytu 3 kg. Miły i uczynny personel. Czuliśmy się jak w domu. Planujemy już powrót na ferie zimowe. Napewno będzie jakieś ladt minute.Pozdrawiamy personel Maxima.A.K Mielczarek

1  Dziękujemy, Andrzej M
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

7 dni spędzonych w Łebskim Maximie oceniamy na 4 z dużym plusem. Miła i profesjonalna obsługa, smaczne domowe posiłki, duży wybór na szwedzkim stole, basen trochę mały ale w nowej części będzię na pewno super. Pozdrawiamy!!!

Dziękujemy, Jan P