Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Jedyne co mi przeszkadzało, to brak dostępu do balkonu z mojego pokoju.
Ogólnie, jestem zadowolona z pobytu. Podobał mi się duży wybór dań i potraw. Wszystko było bardzo dobre. Plac zabaw był również wspaniałą atrakcją dla dzieci.

Dziękujemy, Anna_27031977
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Najpierw zalety, bo tych jest zdecydowanie mniej. Do morza rzut beretem, praktycznie plaża tuż za płotem. Spokój i cisza, co może być zaletą dla większości, ale do centrum miasta spory kawałek, więc jak ktoś nie jest zwolennikiem długich spacerów to miasteczka nie zobaczy. W ten sposób przeszliśmy do wad tego ośrodka. Na początek mistrzostwo świata. Przy wejściu na stołówkę przy stoliku siedzi pani, która przystawia "ptaszki" na karteczkach z wypisanymi wykupionymi posiłkami. No i pilnuje, by ktoś nie wyniósł poza stołówkę pół szklanki mleka do kawy. Kto tam był, to wie, o czym piszę. Niezła fucha, nawiasem mówiąc. Jak w tytule - PRL. Posiłki - monotonia. W niektórych przypadkach może to i smaczne, ale ciągle te same dania, a już stół szwedzki tak jakby się w ogóle nie zmieniał. Pokoje to raczej klitki. Na 3 osoby zdecydowanie za małe. Byłem z żoną i córką, mieliśmy mieć łoże małżeńskie, a dostaliśmy jakąś rozkładaną wersalkę. Dobrze, że tam bylem tylko 3 dni. Żona z córką były całe 2 tygodnie. W pokoju powyrywane gniazdka, brak lodówki, podstawowych sztućców. Następny skandal: parking. Cena za główny parking 12 zł/dobę. Inne parkingi po 10 zł i po 8. Ale w ogóle pobieranie opłaty za parkowanie przy opłacie za pobyt prawie 5 tysięcy to jest rozbój w biały dzień.

Dziękujemy, solari10
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Wszystko jest super, lokalizacja, warunki, wyżywienie, zabiegi, rozrywki... Niestety, gdy na miejscu wydarzy się coś złego nie można liczyć na pomoc. Jesteśmy rozczarowani zachowaniem lekarza Pana Rudolfa G. okazał się człowiekiem bardzo niesympatycznym, kłótliwym, lekceważącym zdrowie i dobro pacjenta! Więcej pisac o tym panu nie będę chociaż na usta cisną się o wiele bardziej dosadne słowa! Wykupiliśmy pobyt w celu odpoczynku, podreperowania zdrowia, a niestety pozostał olbrzymi uraz i niesmak. Nie oceniam źle ośrodka, wręcz przeciwnie, organizacja pobytu pacjentów jest bardzo dobra. Jednak jakie to ma znaczenie w sytuacji gdy z kuracjuszem dzieje się źle i jest to bagatelizowane.. Dodam tylko, że do mierzenia poziomu cukru igły nie były rozpakowywane przy kuracjuszu, tylko brane i przynoszone nie wiadomo skąd.

Dziękujemy, promartyna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dorota S, Właściciel, Zdrowotel ŁebaOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Bardzo nam miło, że podobał się Państwu pobyt w naszym ośrodku i musimy się przyznać, że po raz pierwszy ktokolwiek skarży się na opiekę naszego doktora, który zawsze jest skrupulatny, profesjonalny i rzeczowy. Z wielką dbałością podchodzi do każdego pacjenta i jest dostępny, gdy jest taka potrzeba. Nie zostawia nikogo bez pomocy. Co go wyprowadziło z równowagi i dlaczego?... Też zadajemy sobie to pytanie, ponieważ jest to spokojny i zrównoważony człowiek.
Jesteśmy w trakcie wprowadzenia zasad i certyfikatu ISO, personel medyczny zawsze dba o to aby wszystkie procedury bezpieczeństwa zostały zachowane, jak na przykład pomiar cukru tylko i wyłącznie w gabinecie zabiegowym, w którym igły są przechowywane.
Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami dla szanownych Rodziców, byliśmy zaszczyceni mogąc ich gościć z okazji 50 rocznicy ślubu.

Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Rozkładana sofa po rozłożeniu część, która się rozkładała spadała z części głównej i nie dało się normalnie na niej spać. Pokoje niezbyt duże, szczególnie, gdy jest się z dziećmi. Plus - bardzo blisko do morza. Teren zalesiony, można znaleźć cień w upalne dni. Dwa place zabaw dla dzieci. Posiłki dość monotonne, ale można było się najeść z wyjątkiem, gdy się przyjdzie później, bo posiłki są zabierane dokładnie o godzinie wyznaczonej jako koniec posiłków. Raz na kolacje było to samo co na śniadanie i tylko dodatkowo placki ziemniaczane.
Reasumując - dobry ośrodek wczasowy z czasów PRL.

Wskazówka dotycząca pokoi: Małe, rozkładana sofa popsuta. Duża łazienka. Dla małego dziecka dodane łóżeczko.
Dziękujemy, 983mabi
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Polecam osobom lubioncym spokuj w zaciszu klimatyczne animacje, super lokalizacja jako baza wypadową bliżej morza się nie da jedzenie mogło by być może bazdziej zróżnicowane ale dobre i wystarczające aby pojeść

Wskazówka dotycząca pokoi: Pawilon 3, 4, 5 w najlepszym stanie jedynka ma okna na mur...
Dziękujemy, piotr197811
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dorota S, Właściciel, Zdrowotel ŁebaOdpowiedź udzielona 24 lipca 2019

Dziękujemy i pozdrawiamy.