Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce, morski i rockowy wystrój. Świetne lojalne piwo z browaru Amber, jedliśmy tatara ze śledzia i łososia bałtyckiego, smaczną zupę rybną , ciekawego dorsza z curry, śledzie z patelni. Wszystko smaczne. Szkoda, że nie było turbota. Przydałoby się więcej ryb z grilla ale miejsce warte odwiedzenia na miłą kolację.

Dziękujemy, Malgonia-Margaret
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obiad oraz piwo bardzo dobre, kelner bardzo sympatyczny oraz pomocny.
Lokal klimatyczny z dobrą muzyką.

Polecam na przystawkę śledzia musztardowego.

Dania główne smaczne, dosyć duże porcje w przystępnych cenach.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Sebam2709
Zrecenzowano: 29 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, ale do zachwytu daleko. Danie główne z ryba warto zamówić, ale zupkę juz niekoniecznie. Poza sezonem, nie ma jednak zbyt dużego wyboru lokali w okolicy. Ładny wystrój w środku lokalu. Bardzo miła obsługa.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, WarsawTraveler2019