“Dobry smak”

Restauracja Pensjonatu Bryza
Nr 43 wśród 75 Restauracje (Łeba)

Restauracja zachęca wystrojem i przytulną atmosferą. Jedzenie świerze, estetycznie podane. Dania przyrządzane z dobrych gatunkowo produktów. Ceny nie odstraszają, a jedzenie tam sprawia dużą przyjemność. Jedyne czego nie polecam to lokalnego piwa, które w zasadzie dostępne jest prawie wszędzie w Łebie. Sama restauracja zdecydowanie godna polecenia.

Dziękujemy, grzegorz_1311

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam. Eleganckie miejsce w centrum Łeby. Jedzenie smaczne, ładnie i szybko podane w normalnej cenie.

Dziękujemy, MartaGood
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Mimo wyraznego określenia marki piwa lanego kelner zaczął nalewać inne na szczęście na moich oczach, co skutkowało zmianą na zamówioną markę. Po wypiciu okazało się, że za pół litra pszenicznego żywca mam zapłacić 12 złotych. ZDECYDOWANIE NAJWYŻSZA CENA W ŁEBIE.

Dziękujemy, Janeczek_k
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Z tym miejscem mamy bardzo miłe wspomnienia niestety w tym roku obsługa jest fatalna!!! Panie nadąsane i niemile. Na kartę czy rachunek czekaliśmy około 20 min. Pomimo ze jedzenie smaczne obsługa zniechęciła nas do ponownych odwiedzin.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Mila, szybka obsluga. Bardzo dobre dania. Mozliwosc regulacji gramatury dania. Pyszna pizza!!! Polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Bartlomiej H

Restauracja Pensjonatu Bryza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pensjonatu Bryza? Podziel się wrażeniami!