“Smażalnia Ryb Nad Ujściem”

Sklep Rybny - Smażalnia
Nr 32 wśród 78 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 6 września 2019

Wyśmienita Ryba. Świeża i bardzo smaczna. Miejsce, które nie istnieje w internecie. Dlatego wiele osób może nie mieć pojęcia o tym miejscu. Info o miejscu zaczerpnięte od mieszkanca Łeby. Co najlepsze miejsce przy głównej ulicy Kościuszki i naprzeciwko zejścia do portu w ulicę Abrahama.

1  Dziękujemy, Bartosz B

Zrecenzowano 30 lipca 2019

Ryba rewelacyjna, świeża dobrze wymasmażona, nie czuć posmaku oleju sałatki też super.
Ceny przyzwoite.

1  Dziękujemy, BarbaraW1770
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018

Punkt godny odwiedzenia. Ryba świetnie zrobiona... Świeżutka i naprawdę smaczna. Zaszaleliśmy z mężem i popieściliśmy nasze podniebienia łososiem. Polecamy każdemu!

Termin wizyty: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, ewabonna
Zrecenzowano 18 czerwca 2018

Wędzona rybka ,...bardzo świeża smaczną i pachnąca....warto tu się zatrzymać i spróbować...naprawde pysznie....

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, kwiaciarniakrystyna

Sklep Rybny - Smażalnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Sklep Rybny - Smażalnia? Podziel się wrażeniami!