Łeba

“Smażalnia Ryb Nad Ujściem”

Sklep Rybny - Smażalnia
Nr 31 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 6 września 2019

Wyśmienita Ryba. Świeża i bardzo smaczna. Miejsce, które nie istnieje w internecie. Dlatego wiele osób może nie mieć pojęcia o tym miejscu. Info o miejscu zaczerpnięte od mieszkanca Łeby. Co najlepsze miejsce przy głównej ulicy Kościuszki i naprzeciwko zejścia do portu w ulicę Abrahama.

Dziękujemy, Bartosz B
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Ryba rewelacyjna, świeża dobrze wymasmażona, nie czuć posmaku oleju sałatki też super.
Ceny przyzwoite.

Dziękujemy, BarbaraW1770
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018

Punkt godny odwiedzenia. Ryba świetnie zrobiona... Świeżutka i naprawdę smaczna. Zaszaleliśmy z mężem i popieściliśmy nasze podniebienia łososiem. Polecamy każdemu!

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, ewabonna
Zrecenzowano 18 czerwca 2018

Wędzona rybka ,...bardzo świeża smaczną i pachnąca....warto tu się zatrzymać i spróbować...naprawde pysznie....

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, kwiaciarniakrystyna

Sklep Rybny - Smażalnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Sklep Rybny - Smażalnia? Podziel się wrażeniami!