“Gorsza jakość potraw w porównaniu z ubiegłym rokiem !”
Papaj — recenzja

Papaj
Nr 49 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 12 września 2019

W ubiegłym roku restauracja Papaj była naszym numerem 1 w Łebie. W tym roku byłyśmy w sierpniu, na wczasach i niestety Papaj nas mocno rozczarował , małe porcje dorsza w jakimś cienkim,wodnistym cieście, surówki z kapusty twarde , zarówno niby kiszona i biała, sos z kurek ze śladowymi cząstkami grzybków , no i ziemniaki zapiekane, prawie surowe ,a halibut z grilla to był osmolony, czarny, z płetwami kawałek ryby bez smaku.Obsługa nie dorównywała poziomem do ubiegłorocznej. Niestety po kilku obiadach poszukałyśmy innej restauracji.Mamy nadzieję, że takie opinie dadzą do myślenia właścicielom , żeby poprawić jakość potraw i poziom obsługi. Pozdrawiamy.

Dziękujemy, Izabela R

Zrecenzowano 11 września 2019

Niestety zamówiliśmy tam posiłek tuż przed wyjazdem z Łeby, łosoś wysuszony, sos kurkowy- kurek nie widział.. jakaś zważona ciemna breja, surówki nieświeże i jeden zemniak nawet był surowy. Flądra- miękka ciapa w środku sączył się olej.. Obsługa niezbyt miła, byliśmy jedynymi klientami w danym momencie, a kelnerka stała nad nami z talerzami naburmuszona i mówi że nie widzi numerka ( którym akurat sie dziecko bawiło) Nie polecamy.

Dziękujemy, TurystkaS
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie generalnie smaczne i przede wszystkim syte co jest zasluga naprawde duzych porcji. Obsluga mila i generalnie polecam.

Dziękujemy, 324slav_
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Zamówiłam flądrę, cóż za porażka. Jak można zrobić panierkę z mąki kukurydzianej?! Masakra. Zjadłam aą prawie 3 godziny temu i boli mnie brzuch i jest mi nie dobrze. Nie polecam. Jest wiele knajp z lepszym jedzeniem.

Dziękujemy, Justyna L
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal spory, wystrój całkiem przyjemny, stoliki na zewnątrz. Samoobsługa, personel sprawny, dość krótki czas oczekiwania.
Krem z kurek smaczny, rosół trzeba doprawić a przynajmniej dosolić. Hamburger ok, ryby standardowo. Pizza z szynką i rukolą słaba, wszystkie kawałki pomidora to "dupki". Spaghetti bolognese słabe, mięsa mało i sos brejowaty. Ogólnie średnio.

Dziękujemy, Anaveronika S

Papaj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Papaj? Podziel się wrażeniami!