Łeba

“Omijać jeśli nie mieć rewolucji żołądkowych.”
Papaj — recenzja

Papaj
Nr 49 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 11 września 2019

Niestety zamówiliśmy tam posiłek tuż przed wyjazdem z Łeby, łosoś wysuszony, sos kurkowy- kurek nie widział.. jakaś zważona ciemna breja, surówki nieświeże i jeden zemniak nawet był surowy. Flądra- miękka ciapa w środku sączył się olej.. Obsługa niezbyt miła, byliśmy jedynymi klientami w danym momencie, a kelnerka stała nad nami z talerzami naburmuszona i mówi że nie widzi numerka ( którym akurat sie dziecko bawiło) Nie polecamy.

Dziękujemy, TurystkaS

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie generalnie smaczne i przede wszystkim syte co jest zasluga naprawde duzych porcji. Obsluga mila i generalnie polecam.

Dziękujemy, 324slav_
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Zamówiłam flądrę, cóż za porażka. Jak można zrobić panierkę z mąki kukurydzianej?! Masakra. Zjadłam aą prawie 3 godziny temu i boli mnie brzuch i jest mi nie dobrze. Nie polecam. Jest wiele knajp z lepszym jedzeniem.

Dziękujemy, Justyna L
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal spory, wystrój całkiem przyjemny, stoliki na zewnątrz. Samoobsługa, personel sprawny, dość krótki czas oczekiwania.
Krem z kurek smaczny, rosół trzeba doprawić a przynajmniej dosolić. Hamburger ok, ryby standardowo. Pizza z szynką i rukolą słaba, wszystkie kawałki pomidora to "dupki". Spaghetti bolognese słabe, mięsa mało i sos brejowaty. Ogólnie średnio.

Dziękujemy, Anaveronika S
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Chodziliśmy w zeszłym roku i wszystko było smaczne.W tym roku porażka!Ryba w cieście przesolone i nie pierwszej świeżości (ciasto odpadało od ryby),schabowy ooo zgrozo.Pierwszy Wc za zakrętem zaliczony.Nie polecam!

Dziękujemy, Monika R

Papaj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Papaj? Podziel się wrażeniami!