“Flądra”
Papaj — recenzja

Papaj
Nr 49 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Zamówiłam flądrę, cóż za porażka. Jak można zrobić panierkę z mąki kukurydzianej?! Masakra. Zjadłam aą prawie 3 godziny temu i boli mnie brzuch i jest mi nie dobrze. Nie polecam. Jest wiele knajp z lepszym jedzeniem.

Dziękujemy, Justyna L

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal spory, wystrój całkiem przyjemny, stoliki na zewnątrz. Samoobsługa, personel sprawny, dość krótki czas oczekiwania.
Krem z kurek smaczny, rosół trzeba doprawić a przynajmniej dosolić. Hamburger ok, ryby standardowo. Pizza z szynką i rukolą słaba, wszystkie kawałki pomidora to "dupki". Spaghetti bolognese słabe, mięsa mało i sos brejowaty. Ogólnie średnio.

Dziękujemy, Anaveronika S
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Chodziliśmy w zeszłym roku i wszystko było smaczne.W tym roku porażka!Ryba w cieście przesolone i nie pierwszej świeżości (ciasto odpadało od ryby),schabowy ooo zgrozo.Pierwszy Wc za zakrętem zaliczony.Nie polecam!

Dziękujemy, Monika R
Zrecenzowano 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ryby dobre lecz słabo doprawione zresztą tak samo jak carbonara. Dodatki do dań fatalne(sałatki, warzywa). Po lokalach tego typu oczekiwał bym jednak lepszej obsługi. Karty musiałem wziąść sobie sam, zamawia się przy barze, nie można otworzyć rachunku tylko za każdym razem trzeba płacić odrazu.

Dziękujemy, Mateusz B
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Łosoś i dorsz dobry, doprawiony. Spaghetti po bolońsku idealne dla dzieci - bez smaku, jak zupka ze słoika, i może dlatego tak smakowało dzieciom organizacja w restauracji poniżej krytyki! Najpierw czeka się w kolejce aby złożyć zamówienie i zapłacić przy KASIE, a później jest się świadkiem jak Panie szukają po całej sali numerów które kasjerka wydała do zamówienia- porażka, ale można się pośmiać.

Dziękujemy, 101piotrj

Papaj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Papaj? Podziel się wrażeniami!