Łeba

“Najlepsza pizza”
Mamma Mia — recenzja

Mamma Mia
Nr 41 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tylko ze względu na pizzę! Pizza przepyszna uczciwa, cieniusieńkie, chrupiące ciasto, dodatki bardzo dobre, podawana z oliwą, a nie z sosem czosnkowym lub ketchupem. Obsługa no cóż, daruję im, bo sezon i widać, że dzieciaki zmęczone...

Dziękujemy, F6085QPaleksandras

Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Była to najlepsza knajpka podczas pobytu w Łebie. Choć wyglądem może nie zachwyca jedzonko i drinki pycha!! Szczególnie polecam pizzę i makarony. Do tego swietna obsługa.

1  Dziękujemy, marikamj
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza byla dobra natomiast ryba... smazony dorsz to zdecydowanie nie jest specjalnosc tej restauracji.... byl najgorszy jakiego jedlismy w lebie

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja przy ul. Nadmorskiej jest okolicznym wczasowiczom głównie znana z nocnych imprez obsługi po zamknięciu lokalu i głośnej muzyki nawet do 3 nad ranem. Jedzenie i czystość pizzeri pozostawia wiele do życzenia.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Zalogowana
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy tam z mężem i dzieckiem na obiad. Zamówiliśmy shoarme z frytkami i surówkami, dla małej rosół. Do tego piwo butelkowe. Shoarma nie nadawała się do jedzenie. Nie mogłam przełknąć kawałka, wyplułam w serwetkę. Mięso użyte do dania było obrane z udźca z kurczaka (bo widać filety są za drogie) i spalone na patelni na wiór. Frytki tez spalone. Surówek byliśmy się jeść (tak jak i mięsa). Wyglądały na co najmniej dwudniowe. Rosół był wodnisty, pozbawiony smaku. Do tego piwo... Niby z butelki, ale pani przyniosła juz otwarte. Juz kiedy przelewalismy je do kufli, wiedziałam, że coś jest nie tak. Piwo było tak rozcieńczone wodą, że nawet się nie pieniło. Smak to potwierdził. Jak można aż tak oszukiwać i sprzedawać ludziom taki szajs. Nie zjedliśmy, nie wypiliśmy, a dużo kasy zapłaciliśmy. Z całego serca nie polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Anna S

Mamma Mia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Mamma Mia? Podziel się wrażeniami!