“Po kaszubsku”
Chëcz — recenzja

Chëcz
Nr 9 wśród 75 Restauracje (Łeba)

Ciekawe miejsce na smaczny obiad. Ceny jak to w kurorcie nie najnizsze ale nikt z naszej czworki nie narzekal. Sola z serem, sola z kurkami, nuggetsy i pstrag smaczne. Porcje filetow takie jak okreslilismy przy zamowieniu. Kelner nie wyrabial z obsluga i trzeba bylo troche czekac na dania, napoje czy rachunek. Brakowalo mi regionalnych piw w ofercie. Toaleta nie najczystsza i dodatkowo z niedzialajaca suszarka do rak.

Dziękujemy, jakubk937

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna obsługa kelnerska (9/10). Dania smaczne, z jednym małym minusem - sos kurkowy był rozwodniony.

Dziękujemy, bartek2505
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Bardzo klimatyczne i zadbane miejsce, przemiła obsługa a jedzenie najlepsze jakie jadłem w całej Łebie, pyszny tatar do tego pstrąg i turbot.
Będę wracał najczęściej jak się da obsługa profesjonalna i do tego zabawna , bardzo polecam i do zobaczenia

Dziękujemy, Kacper K
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Checz jak sama nazwa wskazuje oczekuje się raczej iście kaszubskich regionalnych dań.Z ciekawości zajrzeliśmy?,smacznie ale bez rewelacji smakowych devolai soczysty ale oddzielony od panierki,schabowy z elementami żyłek.porcje trochę mało adekwatne do cen.Byliśmy zaliczyliśmy A czy wrócę???? Niewiem

Dziękujemy, 142dominikak
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania spore, bardzo dobrej jakości. Obsługa bardzo miła, szybko obsługuje klienta. Ryby smaczne, wyglądały na świeże. Zdecydowaliśmy się restaurować tam kilka razy w czasie pobytu i nie żałujemy

Dziękujemy, patrykm764

Chëcz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Chëcz? Podziel się wrażeniami!