“Ogólnie na plus”
Chëcz — recenzja

Chëcz
Nr 9 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna obsługa kelnerska (9/10). Dania smaczne, z jednym małym minusem - sos kurkowy był rozwodniony.

Dziękujemy, bartek2505

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Bardzo klimatyczne i zadbane miejsce, przemiła obsługa a jedzenie najlepsze jakie jadłem w całej Łebie, pyszny tatar do tego pstrąg i turbot.
Będę wracał najczęściej jak się da obsługa profesjonalna i do tego zabawna , bardzo polecam i do zobaczenia

Dziękujemy, Kacper K
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Checz jak sama nazwa wskazuje oczekuje się raczej iście kaszubskich regionalnych dań.Z ciekawości zajrzeliśmy?,smacznie ale bez rewelacji smakowych devolai soczysty ale oddzielony od panierki,schabowy z elementami żyłek.porcje trochę mało adekwatne do cen.Byliśmy zaliczyliśmy A czy wrócę???? Niewiem

Dziękujemy, 142dominikak
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania spore, bardzo dobrej jakości. Obsługa bardzo miła, szybko obsługuje klienta. Ryby smaczne, wyglądały na świeże. Zdecydowaliśmy się restaurować tam kilka razy w czasie pobytu i nie żałujemy

Dziękujemy, patrykm764
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Łosoś z grilla smaczny choć nie ukrywam mógłby być lepiej doprawiony. Pierogi z mięsem pycha dobrze doprawione dużo farszu, smakują jak domowe, natomiast ruskie pierogi są zbyt mało wyraziste takie mdłe. Porcje duże każdy się naje . Minusem obsługa bez uśmiechu i długo czeka się na zamówienie.

Dziękujemy, patlunia

Chëcz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Chëcz? Podziel się wrażeniami!