Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel nieduży, kameralny.robi dobre wrażenie.ma bardzo dobrą lokalizację. Rysą na tym diamentowym wizerunku są dwa dość istotne fakty:
1) problem parkingu
2) marna siła sygnału wi-fi na wyższych piętrach hoteliku
Poza tym, Hotel polecam

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Andrzej S
Zrecenzowano: 29 lipca 2018

Bardzo przyjazny hotel,rodzinna atmosfera,właściciele osobiście dbają o komfort pobytu gości.Czyste pokoje, zadbany hol, restauracja.Sam hotel położony w pięknym miejscu z widokiem na kanał.Śniadania bardzo smaczne i urozmaicone. Fantastycznie spędzony czas. Hotel ładny, przytulny, czysty i dopieszczony. Obsługa na najwyższym poziomie nowi właściciele dbają o każdy szczegół są bardo mili i pomocni czuliśmy się tam bardzo dobre. Polecam wszystkim którzy marzą czuć się wyjątkowo i smacznie zjeść.

Wskazówka dotycząca pokoi: Hotel jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych posiada zjazd i duży pokój na dole polecam sprawdzone:)) a właściciele przemili:)
Dziękujemy, Aldona Ś
Zrecenzowano: 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Niewielki hotelik na rybackim nabrzeżu oferuje dość przyjemne warunki spędzenia wakacyjnego czasu. Lokalizacja 5/5. Obsługa 3/5. Pani właścicielka miała problem z pokojowym kryzysu, pomógł dopiero mąż. Śniadanie średniej jakości. Ceny zbyt wysokie do ogólnego wrażenia z pobytu, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Największą bolączką w hotelu jest zbyt mały parking.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Degsy74
Zrecenzowano: 18 czerwca 2018

Hotel kameralny i to duży plus ,bardzo czysty ,personel i właściciele bardzo mili i pomocni ...widokiem z balkonów można cieszyć oczy ,śniadania fajne ,wszystko świeże, duży wybór....polecam to miejsce każdemu kto chce spędzić miło czas w Łebie, wszystko jest blisko nawet zapach wędzonej świeżo rybki.....

Dziękujemy, kwiaciarniakrystyna
Zrecenzowano: 1 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjazny hotel, rodzinna atmosfera, właściciele osobiście dbają o komfort pobytu gości, wręcz dopieszczaja pobyt gosci. Stwarzają poczucie luksusu. Czyste pokoje,zadbany hol, restauracja zadbana, jedzenie bardzo dobre. Sam hotel połozony w pieknym miejscu z widokiem na kanał. Polecam.

Dziękujemy, andrzejz554