“Wyszliśmy nieobsłuzeni”

Hotel Neptun Restauracja
Nr 11 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 12 września 2019

Właśnie wróciłam z Łeby.Jak co roku pojawiłam się w restauracji Neptun pragnąc rozkoszować się pysznym jedzeniem i cudownym widokiem morza i plaży.
Zajęliśmy stolik i poprosiliśmy o kartę. Pierwsze co usłyszeliśmy, ze na tarasie nie obsługujemy bo kelner ochlapie się niosąc zupę(skąd kelner wiedział, ze zamówię zupę?). Pogoda dzisiaj była wietrzna ale słoneczna i przyjemna. Zdarzało mi się tam jadać będąc okryta kocem po sam nos.Następnie ten sam młody człowiek stwierdzi, ze z wnętrza jest taki sam widok i właściwie to powinno być dla mnie bez różnicy.
gdzie jem. Poinformowałam, ze zrezygnuję z obiadu jeśli nie zostanie podany na tarasie, kelner wzruszył ramionami po czym przyniósł kartę mówiąc, ze jeśli złożymy zamówienie to on i tak poda nam tam gdzie będzie chciał. Po raz pierswszy spotkałam się z tak ogromnym brakiem zyczliwości .Jeśli Państwu nie zależy na gościach to proponuję nadal zatrudniać aroganckich młodzieńców w charakterze kelnerów a szybko tak się stanie. Jestem wściekła bo będąc w Juracie specjalnie wybrałam się na obiad do Państwa licząc na miłe popołudnie. Na szczęście są inne miejsca w okolicy i restauracja Pałacu w Ciekocinku zadowoliła moje podniebienie o kulturze obsługi nie wspominając

Dziękujemy, Seaside295425

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

W Neptunie schroniliśmy się przed upałem i duszną zapowiedzią burzy, by zjeść coś lekkiego w spokojnym otoczeniu starych murów, co okazało się pomysłem trafionym, bowiem moim udziałem stał się pieszczący podniebienie mus lawendowy. Przełożony chrupiącym biszkoptem i podany wraz z truskawkami zaspokoił moje deserowe potrzeby, tak samo, jak potrzeby mojej Mamy zaspokojone zostały przez mrożoną kawę. Tata zaś nie pożałował wyboru domowej roboty grubo ciętych frytek usmażonych na świeżym oleju. Szczyt upału pokonany pozostał za murami Neptuna.

Dziękujemy, matylda3
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Kuchnia w Hotelu Neptun to artyzm w tym obszarze. Kucharze przywiązują dużą wagę do wykwintnego smaku i wysokiej jakości produktów, a kelnerzy i kelnerki znają się na swoim fachu.
Chleby, wędliny, ciasta, dżemy - wszystko robione jest na miejscu. Zajadałam się i pomimo braku miejsca chciałam próbować dalej.
Ważna jest też „dusza” wnętrza i ona tam jest. Aż chce się jeść i je się ze smakiem.

Dziękujemy, sosolkax
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Wybraliśmy się do restauracji aby wypić kawę w rodzinnym gronie. Pomimo wiatrów obsługa spełniła nasze prośby o podanie napojów o deserów na taras. Z uśmiechem, bez pretensji, z wyrozumialością. Desery pyszne. Kawa pyszna. Widoki wspaniałe.

Dziękujemy, Justyna R
Zrecenzowano 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ze względu na położenie i widoki postanowiliśmy wypić kawę na tarasie hotelu. Jedna pani przyjęła zamówienie a druga przyniosła. Niestety zapomniała o wodzie, która pomimo tego została doliczona do rachunku. Dostaliśmy więc na wynos w butelce. Kawa i tarta czy też torcik czekoladowy dość przeciętne i sądząc po konsystencji nie za często zamawiany. Bita śmietana z automatu lub sprayu. Zastawa mało elegancka za to ceny ponad przeciętne. Lokalizacja wybitna.

Dziękujemy, justynawR6891EZ

Hotel Neptun Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Hotel Neptun Restauracja? Podziel się wrażeniami!