“Nie polecam mimo takiego pogłosu”
Zlota Rybka — recenzja

Zlota Rybka
Nr 21 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 1 września 2019

Czytając tyle zachęt wybraliśmy ten lokal ale zdecydowanie odradzamy. Ceny wydawały się przystępne póki za taką porcję z rybą nie przyszło zapłacić prawie 40 złotych (kurczak 25). Dzień wcześniej jedliśmy w małej knajpce na uboczu z porcja 300g za 25 złotych więc porównanie smaku jak i wielkości mamy. Co do samej ryby - całkowicie bez smaku, panierka z góry jeszcze dawała radę ale całość po chwili prawie pływała w wodzie czy oleju przez co spód całkowicie zamókł. Reszta porcji surówek i frytek za około 6-7 złotych pojedyńczo również pokazana na zdjęciu. Kurczak tak samo bez smaku, ratowała go jedynie żurawina. Dookoła krzyki dzieci i w momencie wizyty agresywny pies na którego nikt nie zwracał uwagi. Zdecydowanie nie polecam.

Dziękujemy, Domeone

Zrecenzowano 25 lipca 2019

Jedliśmy w Złotej Rybce wielokrotnie - tak w tym roku jak i 4 lata temu. Nigdy nie byliśmy zawiedzeni. Ryby pyszne, świeże, pieczony łosoś - pycha, tak samo dorsz. Jedliśmy też panierowaną pierś oraz pizze - wszystko bardzo dobre. Krótki czas oczekiwania, obsługa super. Polecamy.

Dziękujemy, 123martyna
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy ryby - kazda wersja przepyszna. Pizza jest tez smaczna i pyszne sniadanka. Cena odpowiednia do jakosci. Samoobsluga ale czas oczekiwania nawet w szczycie sezonu to 20 minut na ryby a 40 minut na pizze

Dziękujemy, 533agnieszkao
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Duży wybór ryb, szybka obsługa, przyzwoite ceny. Festiwal ryb w czerwcowy weekend.
Mimo przepięknej pogody i dużej ilości chętnych miejsca się znalazły i zjedliśmy przyzwoity kawałek smażonej ryby.

Dziękujemy, Ryszard M
Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Od wielu lat odwiedzamy będac w Łebie Nic się nie psują zawsze bardzo pyszne,świeże jedzonko❤️ Gorąco polecam tą restauracje.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, livxxy7

Zlota Rybka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zlota Rybka? Podziel się wrażeniami!