“Filet z łososia z ziołami ”
Restauracja Dorsz — recenzja

Restauracja Dorsz
Nr 7 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Opis: Specjalizujemy się w kuchni regionalnej. Przede wszystkim świeże ryby z pieca konwekcyjno-parowego. Kuchnia kaszubska: ryby bałtyckie, grzyby, pierogi, śledzie. Oferujemy zupy i mięsa z kuchni polskiej: rosół,żurek, schabowy, karkówka, zawsze świeże surówki. Do wyboru alkohole wysokoprocentowe, wina, piwa, soki, napoje gazowane, kawy. Organizujemy imprezy okolicznościowe.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania rybne przepyszne. :) Krótki czas oczekiwania ok 15-20 minut. Szczególnie polecam filet z łososia z ziołami :)

Dziękujemy, david930902

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedlismy pysznego dorsza z pieca w borowikach na plackach i w ziołach. Ryba świeżutka palce lizać. Polecam wszystkim fanom dobrej ryby, którzy nie przepadają za ociekającymi wczorajszym olejem rybami.

Dziękujemy, Krzysztof_N78
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zostaliśmy przywitani przez bardzo miłą uśmiechniętą obsługę. Dania w przystępnej cenie. Szybko podane. Danie dla dzieci super fileciki z dorsza w panierce smakowały synkowi. Dorsz z pieca w ziołach rewelacja.

Dziękujemy, Małgorzata Ł
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Pyszne niedrogie jedzenie przemiła obsługa zamówiliśmy rybki śledziki placki ziemniaczane pierogi wszystko znakomite ,porcje słuszne podane elegancko

Dziękujemy, Rafafito
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Zamówiłam zupę pomidorowa z ryżem - otrzymałam zupę pomidorowa z makaronem na dodatek zupa była chłodna. W smaku jednak całkiem ok. Pierogi niestety bardzo słabe... nie polecam. Devolai smaczny, frytki i surówka tez okej. Obsługa średnio ogarnięta, mimo małego ruchu Panie nie wiedziały co się dzieje i często się myliły. Nie było zle, jednak nie wrócimy już do Dorsza z Pieca.

Dziękujemy, jagodzia96

Restauracja Dorsz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dorsz? Podziel się wrażeniami!