Łeba

“polecam, najlepsze w Łebie”

Karczma Slowinska Wydma
Nr 29 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 5 września 2019

pyszne jedzenie, zamówiliśmy 4 różne dania (łosoś, kotlet z pieczarkami i serem, piers panierowana i ziemniaki zapiekane z łososiem i wszystko było pyszne.odwiedziliśmy 7 knajp przez cały pobyt w Łebie i tylko ta jest godna polecenia, aż żałuję że trafiliśmy na nią dopiero w ostatni dzień pobytu.Sprawna obsługa, ładnie podane,płatność kartą i gotówką.

Dziękujemy, Magdalena D

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie jedzenie bardzo smaczne, przystępne ceny dla dwójki + dwu latek zamieściliśmy się do 100 zł.

Dziękujemy, 50mateuszw
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Sama restauracja jak i otoczenie sprawia wrażenie czystego. Jednak poza otoczką same jedzenie to totalny badziew. Próbowałem 3 razy i jedyne co mnie uratowało to , to , że nie szedłem na wydmy.

Do jedzenia powinni podawać rolkę papieru toaletowego. Przyda się na pewno czy to w lesie czy w najbliższym WC.

Katastrofa , czym karmią nie wiem ale jak ktoś ma zaparcie na pewno dość szybko wyleczą.

Dziękujemy, MichalZarzycki
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, miła obsługa- głównie młode osoby. Przystępne ceny, zadbane i czyste miejsce.Popularne wśród obcokrajowcow - obsługa wielojęzyczna

Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ze względu na to jest to jedyna knajpka w drodze na wydmy serwują tam totalne ścierwo. Potrawy są koszmarne a piwa to wygazowane ścieki. Radzę samemu zadbać o prowiant. Bo w karczmie można otrzymać tylko złe wspomnienia w pakiecie z biegunką!!!

1  Dziękujemy, marikamj

Karczma Slowinska Wydma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Karczma Slowinska Wydma? Podziel się wrażeniami!