“Nie polecam”
Galeria Smakow — recenzja

Galeria Smakow
Nr 13 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 12 września 2019

Galeria Niesmaku? Chyba tak to można ująć. Zamówione dania są niskiej jakości, tłuste frytki, ryby bez smaku, ciężkie jedzenie. Kotlet schabowy żylasty, najgorszego sortu. Brak przypraw, jakichkolwiek podstaw gotowania. Tak źle już dawno nie jadłem. Obsługa nie wyrabia, zdążyłem zjeść swoje danie a jakieś pół godziny później otrzymali je moi znajomi. Ceny astronomicznie wysokie. Szkoda, że zazwyczaj nad morzem trafia się na tak niedobre jedzenie. Nie zawsze cena idzie w parze z jakością.... Niestety. No i piwko po 12 zł.... Zdecydowanie NIE POLECAM.

A te sztuczne opinie dodawane przez personel na google mówią swoje.

Dziękujemy, JakubL214

Zrecenzowano 11 września 2019

Nowoczesna restauracja szef kuchni bardzo miły uprzejmy,jestem poraz kolejnych tym lokalu dania bardzo dobre ,swieze,widać kuchnie i kucharzy tam gotujących ..Można uzgodnić specjalne menu dla osoby z dieta..Kuchnia nowoczesna krewetki bardzo dobre ..zupa rybna najlepsza jaka jadła moja żona..Polecam każdemu znajomemu i rodzinie i każdy jest zadowolony ..Pozdrowienia dla przemiłej kasjerki .

Dziękujemy, Waldemar L
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczna kuchnia, bardzo miła obsługa, ceny „warszawskie”.
Jedliśmy pizzę (salami, prosciutto), makaron (z krewetkami), pierogi (szpinak, jagody) i ryby (halibut, dorsz). Wszystko na wysokim poziomie, bardzo smaczne.
Polecam.

Dziękujemy, lysy90
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Kkimatycznie bardzo dobre danua uzbanua dla szefa kuchni ,sandacz elikatny doprawiony pasty samorobne czuc w jazdym kesie ,,Kubki smakowe szalaly Apwrol mocny

Dziękujemy, Bozena T
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

chyba najgorsze zapiekanki jakie jadłem. Niby fast food ale czas oczekiwania to 30 minut.W dodatku przypalone. Posmarowane przecierem pomidorowym bez smaku jak do pizzy i na wierzch rzucone kawałki szynki. produkty swierze ale w budach znacznie smaczniejsze i tańsze. Za 16,50! ? i sosy dodatkowo płatne. Nie polecam brać zapiekanek. Zmieńcie coś!

Dziękujemy, tom w

Galeria Smakow — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Galeria Smakow? Podziel się wrażeniami!