“Krewetki zupa rybna”
Galeria Smakow — recenzja

Galeria Smakow
Nr 13 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 11 września 2019

Nowoczesna restauracja szef kuchni bardzo miły uprzejmy,jestem poraz kolejnych tym lokalu dania bardzo dobre ,swieze,widać kuchnie i kucharzy tam gotujących ..Można uzgodnić specjalne menu dla osoby z dieta..Kuchnia nowoczesna krewetki bardzo dobre ..zupa rybna najlepsza jaka jadła moja żona..Polecam każdemu znajomemu i rodzinie i każdy jest zadowolony ..Pozdrowienia dla przemiłej kasjerki .

Dziękujemy, Waldemar L

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczna kuchnia, bardzo miła obsługa, ceny „warszawskie”.
Jedliśmy pizzę (salami, prosciutto), makaron (z krewetkami), pierogi (szpinak, jagody) i ryby (halibut, dorsz). Wszystko na wysokim poziomie, bardzo smaczne.
Polecam.

Dziękujemy, lysy90
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Kkimatycznie bardzo dobre danua uzbanua dla szefa kuchni ,sandacz elikatny doprawiony pasty samorobne czuc w jazdym kesie ,,Kubki smakowe szalaly Apwrol mocny

Dziękujemy, Bozena T
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

chyba najgorsze zapiekanki jakie jadłem. Niby fast food ale czas oczekiwania to 30 minut.W dodatku przypalone. Posmarowane przecierem pomidorowym bez smaku jak do pizzy i na wierzch rzucone kawałki szynki. produkty swierze ale w budach znacznie smaczniejsze i tańsze. Za 16,50! ? i sosy dodatkowo płatne. Nie polecam brać zapiekanek. Zmieńcie coś!

Dziękujemy, tom w
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Bardzo słabe zapiekanki. Niby trywiylne fast foodowe danie a jednak jak widac nawet je mozna przygotowac w bardzo słaby sposob. Nie wapomne o przypalonej bułce ale także o słabej jej jakości. Nie polecam. Nie wiem jak inne dania takze nie oceniam. Jednak nie napawa mnie optymizmem ewentualna ponowna wizyta w tym lokalu.

Dziękujemy, Basstoro

Galeria Smakow — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Galeria Smakow? Podziel się wrażeniami!