“Sabdacz Pasta”
Galeria Smakow — recenzja

Galeria Smakow
Nr 13 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Kkimatycznie bardzo dobre danua uzbanua dla szefa kuchni ,sandacz elikatny doprawiony pasty samorobne czuc w jazdym kesie ,,Kubki smakowe szalaly Apwrol mocny

Dziękujemy, Bozena T

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

chyba najgorsze zapiekanki jakie jadłem. Niby fast food ale czas oczekiwania to 30 minut.W dodatku przypalone. Posmarowane przecierem pomidorowym bez smaku jak do pizzy i na wierzch rzucone kawałki szynki. produkty swierze ale w budach znacznie smaczniejsze i tańsze. Za 16,50! ? i sosy dodatkowo płatne. Nie polecam brać zapiekanek. Zmieńcie coś!

Dziękujemy, tom w
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Bardzo słabe zapiekanki. Niby trywiylne fast foodowe danie a jednak jak widac nawet je mozna przygotowac w bardzo słaby sposob. Nie wapomne o przypalonej bułce ale także o słabej jej jakości. Nie polecam. Nie wiem jak inne dania takze nie oceniam. Jednak nie napawa mnie optymizmem ewentualna ponowna wizyta w tym lokalu.

Dziękujemy, Basstoro
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Jedzenie całkiem dobre, ceny średnie, niestety za każdym razem było brudno. Widać, że lokal przyjazny dzieciom - zazwyczaj nie da się prowadzić normalnej rozmowy.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, patrycja9494
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Dziś poczuliśmy się jak małe dzieci barszcz ukraiński prawdziwy smak dzieciństwa podany z malutkimi bułeczkami z mięsem wypiekanymi na miejscu..Czuc jakość produktów, chodz dania nie są tanie ale po chwili wiemy za co płacimy..Dania przygotowywane na bieżąco świeże smaczne prawdziwe ukłon w stronę kucharza..Lody pijana śliwka -wymiatają inne jakie jedliśmy do tej pory..powiew wolności..trzymać tak dalej.Kwiaty cudowne przed lokalem jak i w ogrodzie.

Dziękujemy, Raabenn

Galeria Smakow — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Galeria Smakow? Podziel się wrażeniami!