Łeba

“Smacznie, dużo i tanio”

Smażalnia Pizzeria Turystyczna
Nr 23 wśród 75 Restauracje (Łeba)
Zrecenzowano 2 września 2019

Ładny i schludny lokal. Zamówiliśmy zestaw z flądrą (bodajże 25 złotych) oraz łososia w zalewie pomidorowej (20 złotych). Oba dania bardzo dobre. W flądrze idealna panierka, chrupiąca i nie dominowała nad rybą która była bardzo dobrze doprawiona. Porcja bardzo duża jak za taką cenę. Dodatki również bardzo dobrej jakości. Łosoś idealnej konsystencji, rozpływał się w ustach. Zdecydowanie polecamy! Na pewno nie nadziejecie się na zawyżony cenowo obiad jak w niektórych "polecanych" Łebskich restauracjach, tu dostaniecie duże i bardzo smaczne danie. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze tu zajrzymy :)

Dziękujemy, Domeone

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Zjedliśmy rodzinnie w pięć osób zamawiając 3 zestawy obiadowe:
1.dorsz, ziemniaki, bukiet surówek -18zł
2.flądra, frytki, bukietem surówek - 20zł
3.pierś grilowana z kurczaka, frytki, bukiet surówek, sos czosnkowy - 25zł
Wszystko bardzo dobre najedliśmy się z żoną i synem.
4.Dzieci młodsze zjadły 1.5 pizzy margarita z kurczakiem i ketchapem - 40zł (za dwie pizze)
W ich opinii również bardzo bobre. Do tego 2 napoje typu mirinda, pepsi i obiad wyszedł jakieś 120zł :-)
Do tego podano wszystko do 15 minut od zamówienia (byliśmy w porze 12:30)

Nie jesteśmy koneserami i nie szukaliśmy wrażeń kulinarnych od tak po prostu dobry "wakacyjny" obiadzik.

Polecam !
Szybko, dużo, smacznie i w miarę tanio

Dziękujemy, Szaradi
Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Czysto, obsługa bez zarzutu. Bardzo dobra pomidorowa, domowa. Plus za kompot domowy w karcie, dobry pomysł na upały. Sandacz z mascarpone i szpinakiem mocno słony, sandacz pieczony w sosie warzywnym też bardzo słony i jednak mocno warzywny, sos zabija smak ryby. Sama ryba dość dobrze wyfiletowana, jednak jak na restaurację tak blisko portu - to za mało.
W Łebie nie trudno o na prawdę bardzo dobrą rybę czy to smażoną czy pieczoną - konkurencja daje radę.

Dziękujemy, GeoMaciej
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Mega dobre, mega dużo, fajnie cenowo. Miła obsługa. Polecam dla wszystkich, nic dodać nic ująć!!!!!!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, tomaszo854
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Tego roku wybraliśmy się na urlop do Łeby, niedaleko pensjonatu była smażalnia,pizzeria Turystyczna. Nazwa niekoniecznie przyciągająca, ale to co proponują w tym lokalu było super. Po długiej podróży tam trafiliśmy i tak już zostało do końca. Bardzo smaczne, pięknie podane i czas oczekiwania bardzo krótki. Kelnerki uwijały się i jeszcze bardzo sympatyczne i uśmiechnięte. Nie przepadam za żurkiem, a tam był wyśmienity. Brawo kucharze. Jest to miejsce bardzo przyjazne dla wszystkich, polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Marzena D

Smażalnia Pizzeria Turystyczna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Pizzeria Turystyczna? Podziel się wrażeniami!